Skocz do zawartości
pioter700

Zachowanie lokalnych ras zwierzat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zainteresowany programem "Zachowanie lokalny ras zwierzat"

ten program ruszy pewnie raczej jako jeden z otatnich jestem jednak ciekaw jakie sa doswiadczenia z poprzedniego okresu tych ktorzy zdecydowali sie na ten program,

Interesuja mnie takrze wszelkie informacje na temat materialu hodowlanego chodzi mi glownie o bydlo rasa polska czerwona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krów rasy czerwona polska z "papierami" jest może ze 100szt w całym kraju ( jeśli się myle to niewiele) a bydła białogrzbietego praktycznie nie ma

Polecam konie albo owce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krów rasy czerwona polska z "papierami" jest może ze 100szt w całym kraju ( jeśli się myle to niewiele)

 

Mylisz sie kolego i to bardzo dużo. Nie wiem skąd jesteś ale jesli jestes zainteresowany bydłem rasa polska czerwona, to polecam gospodarstwo Ojców Cystersów w Szczyrzycu (woj. malopolskie). Tam zajmują sie chodowlą udokumentowanych krów. W sprzedaży posiadają jałówki zacielane z pełną dokumentacją koszt 4 tyś zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za ta informacje to gospodarstwo jest jakies 40 km od mojej miejscowosci wiec bede musial sie temu blirzej przyjrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że jest taka możliwość że można dostać cielną jałówkę za darmo a potem tylko oddać tam małą cieliczkę czy ktoś wie coś więcej ?? skąd ją wziąć i wogóle czy jest coś takiego czy to tylko taka plota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...