Skocz do zawartości
Mariusz.paw

Soja w porcie

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys dzwonilem do nagrolu - zestaw 24 tony. luz, + transport wychodzilo 100zł taniej na tonie - a u lokalnego dystrybutora mam workowany towar, swiezy.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mnie takie coś interesowałoby biorę tylko luz też mam 60 km do poznian woruję sobie w bb 800kg ale Vatu nie rozliczam jeszcze i kupowałem ostatnio miesiąc temu przed podwyżkami jak argentyna protestowała 1360zł 8t luz w porcie byłoby taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje bezpośrednio od firmy Agsol z Pacanowa. Mają lepsze ceny od pana, który się tu reklamuje. Oprócz tego mają dobre ceny na oleju sojowym, oleju rybnym, mączce rybnej itd.

Dla zainteresowanych podsyłam numer:

(041) 376 53 50,

(041) 376 52 90,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego do twojej informacji firma Agsol p Wróbla częściowo zaopatruje się właśnie w Agroloku tylko bez obrażania Ciebie Ty zamawiasz np samochód na miesiąc on ok 10-20 na tydzień i to z wyprzedzeniem i jeśli soja idzie do góry jak jest to na dzień dzisiejszy a on ma zamówione w cenach niższych bo zamawiał w kwietniu ale to zawsze ryzyko dla mniejszych a on sobie da rade. Mam dla Ciebie propozycje zadzwoń do mnie jeszcze raz i powiedz że jesteś z PPR- Polski Rolnik i zostaw mi namiary do siebie a ja będę sam Ciebie informował na bieżąco o cenach i zobaczymy w tedy a uwierz że mogę się założyć o dobra flaszkę że prędzej czy później będę miał lepszą ofertę od niego. To jest tylko kwestia czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...