Skocz do zawartości
jan222

Dopłaty do materiału siewnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z wnioskiem a mianowicie z tabelą: "Oświadczenie o sposobie wykorzystania działek rolnych..." a dokładniej z kolumną 10: "Oznaczenia działki rolnej lub jej części". Czy w tej kolumnie mam wpisać oznaczenie A, B, C itd tak jak we wniosku o dopłaty bezpośrednie czy dopłaty RS i czy to ma się pokrywać? Sytuacja się komplikuje gdyż na jednym wniosku chcę uwzględnić działki moje i mojego taty, tak więc w kolumnie 10 musiałbym wpisać np A, A, B, B itd (tzn oznaczenie działek się powtarza) to samo dotyczyć będzie działek, które dzierżawię, a na które nie dostaję dopłat bezpośrednich (tu może być nawet więcej działek o tym samym nr np A,A,A itp). Dzwoniłem do ARR i tam dowiedziałem się, że mogę na 1 wniosku złożyć moje i taty działki w przypadku dzierżaw muszę mieć umowę pisemną między właścicielem a mną (nie musi być nigdzie to rejestrowane). Wszystko ładnie i pięknie tylko co z tymi oznaczeniami działek, czy ktoś wie jak to wypełnić?

 

pozdrawim i z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia z obszarówki i RS muszą sie pokrywać jak tak nie masz to za chwile dostaniesz wezwanie.

 

Wypełniam ten wniosek i mam taki sam problem.

Kilka działek ewidencyjnych na 1 działce rolnej... czy w kolumnie 10 mam przy kazdej napisac to samo oznaczenie( a,a,a) i co z kolumną 11 podsumowac wszystkie ewidencyjne czy nie?

 

wniosek:

http://www.arr.gov.pl/data/01593/dms_p1_f2.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Mam problem z wnioskiem a mianowicie z tabelą: "Oświadczenie o sposobie wykorzystania działek rolnych..." a dokładniej z kolumną 10: "Oznaczenia działki rolnej lub jej części". Czy w tej kolumnie mam wpisać oznaczenie A, B, C itd tak jak we wniosku o dopłaty bezpośrednie czy dopłaty RS i czy to ma się pokrywać? Sytuacja się komplikuje gdyż na jednym wniosku chcę uwzględnić działki moje i mojego taty, tak więc w kolumnie 10 musiałbym wpisać np A, A, B, B itd (tzn oznaczenie działek się powtarza) to samo dotyczyć będzie działek, które dzierżawię, a na które nie dostaję dopłat bezpośrednich (tu może być nawet więcej działek o tym samym nr np A,A,A itp). Dzwoniłem do ARR i tam dowiedziałem się, że mogę na 1 wniosku złożyć moje i taty działki w przypadku dzierżaw muszę mieć umowę pisemną między właścicielem a mną (nie musi być nigdzie to rejestrowane). Wszystko ładnie i pięknie tylko co z tymi oznaczeniami działek, czy ktoś wie jak to wypełnić?

 

pozdrawim i z góry dzięki

Oznaczenia nie musząsię zgadzać w poprzednich latach wypełniłem sporo tych wniosków do ARR i oznaczenia działek z różnych względów brałem z sufitu . Natomiast nr działek powierzchnię, rodzaj uprawy należy potraktować poważnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast oznaczenia działek rolnych wniosku o dopłaty z oznaczeniami wniosku rolno muszą być zgodne.Ze względu na nowy sposób dokonywania zmian, korekt raczej nie należy czekać na wezwanie z ARIMR,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...