Skocz do zawartości
wojtek_s

Podpalacze i wandale na polach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zakładając ten wątek raczej nie mam nadziei na jakąkolwiek pomoc. Gospodaruje na obrzeżach niewielkiego miasteczka, i to całe moje nieszczęście. Robię spore ilości siana, które zrolowane w duże rolki pozostaje na polach do jesieni. Do tej pory nie było najgorzej ale w tym roku nie dosyć że rozwiązują i przewracają rolki to zaczęły się podpalenia. Już straciłem parę ton , zgłosiłem to policji - efekt, uśmiechy i stwierdzenie, że łatwiej wygrać szóstkę a totka niż złapać podpalaczy. Właściwie pozostaje tylko bezsilna złość, bonie jestem sam w stanie wszystkiego pilnować . Szczerze mówiąc miałem ochotę kogoś poważnie uszkodzić gdyby wpadł w moje ręce. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, bezmyślność i głupota nie zna granic...

A nie możesz od razu zwozić balotów i stawiać w gospodarstwie? Innego sposobu chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejżewam że to dzieciaki podpalaja to siano bawią sie zapałkami i takie sa tego efekty.

u mnie 11 latek i jego kolega od mojego sąsiada powpychali mi z 5 balotów słomy to głębokiego rowu na drugi dzień woda juz sała na polach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mojej okolicy w ubiegłym tygodniu "spaliło sie" 700 ton słomy w stogu a 800 ton uratowali.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no pamiętam woda stała na polu ale i tak piliśmy z bambrem cały tydzień pod sklepem a potem przez to pole zalane do domu...przejebane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...