Skocz do zawartości
Tygrysek1

ceny gruntów rolnych

Rekomendowane odpowiedzi

mój region lubelskiego to: orne od 15 tys do 22 tys , łaka ok 5-7 tys .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy w jakim rejonie, u nas orne w dobrej klasie dochodzą nawet do 30 - 35 tys., a za łąki 12-15 tys zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za drugiego posta - ale to znowu wychodzi brak edytowania własnych postów.

Oczywiście można grunty kupić taniej są wioski gdzie mozna orne kupić między 10 a 12 tys i łąkę za ok. 4 - 5 tys. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój region lubelskiego to: orne od 15 tys do 22 tys , łaka ok 5-7 tys .

 

TO DAJ namiar do siebie to w takich cenach bym kupil z pare hakow ... daj znac na pw... bo w moich stronach to cena wacha sie miedzy 40a50tys.zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić łąke 1.5h w połowie nieużytek sąsiadujące z moim polem ale taką cene mi zaproponowali że wymiękłem bo stoj tam budynek gospodarczy dach do remontu i za to mi powiedzieli 80tyś zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orne 35-80 tys za hektar przy dobrej lokalizacji nawet 100zł za metr (na działki budowlane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrysek1 - to masz tam zabujcze ceny .

U mnie cała gospodarka (obora mórowana - stary typ,nie przejazdowa i staodoła mórowana w tym dom drewniany ale dom to ruina ) z 1,5 ha pola w tym ok 2 ha łaki poszło za 38 tys. - ale dowiedziałem sie o tym po fakcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to rodzinka mi chce sprzedać za taką cene i jeszcze mówią ze to mało. myślą ze z takiego kawałka ziemi to mi się zaraz zwróci nie mają pojecia o gospodarowaniu. teraz wiem ile to jest warte DZIĘKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mozliwosc kupna całej posesji to jest dom mórowany - stare budownictwo z czerwonej cegły, parterowy co prawda zaniedbany i 4 ha ziemi klasy 3b i 4 w tym z 0,5 ha to sa same krzaki - cenia sobie 80 tys . Jak myslicie cena przystepna ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek - jeśli policzysz po 10 tys./ha to dom masz za 40 tys zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym i takiej okazji nieprzepuszcze .

Pytam Was jako osób postronnych bo musze przyznac ze czasem okazje sie trafiaja tylko trzeba sie dogadac i wszystko po cichu załatwiać- niedawno poszło 5 ha ziemi z cała posesja obora wjazdowa- mórowana , stodoła tez murowana , dom obmórowany i w super stanie za 100 tys . Grunt to załatwiac wszystko po cichu - przynajmniej w moich okolicach :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...