Skocz do zawartości
Peron

Utwardzanie placu na maszyny

Rekomendowane odpowiedzi

kolo mnie jak remontowali nawierzchnie i stara frezowali i mieli wywozic na ponowny przerob to panowie kierowcy byli tak mili ze dwa kamazy szly z powrotem na przerob a jeden do mnie:) i tak caly czas az zarzad sie zorientowal ze im brakuje troche asfaltu i zaczal pilnowac kierowcow. taki kierowca na poczatku chcial ode mnie 300 zlotych ale jak powiedzialem ze za 300 moze sobie to wywiezc na przerob to zgodzil sie na 100 za calego kamaza:) i mogl pozniej jeszcze sobie dwie godzinki pokimac gdzies na uboczu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niedaleko mnie jest cegielnia i za ok 30zl/m3 sprzedają odpad ceglany, tzn. popękane cegly, pustaki ceramiczne, wklady kominowe. Mają tego od za.... a wysypalem sobie tym drogę dojazdową, duze kawalki poszly pezposrednio na ziemie, teraz po deszczach wierzchnia warstwa sie troche pokruszyla i jest super.

Jesli kogos to interesuje to cegielnia jest w Postominie srodkowe pomorze, woj zachodnio-pomorskie maja swoją stronę internetową wpiszcie w wujka google WALDEMAR BOŚ CEGIELNIA i powinno znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...