Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Posiadam ciągnik John Deere 2040 z 80 roku. Załączyłem wałek przekaźnika mocy i nie mogę go teraz wyłączyć. Co robić? Pomóżcie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej problem tkwi w pokrywie z zaworami tej miedzy nogami nie umiem powiedziec ktory to bo nie pamietam, dojdziesz po dzwigni od walka. W momencie wlaczenia walka cisnienie systemowe kierowane jest na kosz WOM-u w momencie wylaczenia cisnienie kierowane jest na hamulec WALKA WOM. Milej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zawór to moim zdaniem działa bo zdiąłem ta pokrywe tylko jakby nie bylo dallej przepływu.Z lewej strony skrzyni na dole jest jakiś zawór czy coś takiego i to może nie działać patrząc z tyłu ciągnika. Nie wiem od czego to jest, może ktos wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ĐаМдОо ŃŃОНоŃио452.6 кв.Đź.ĐĐž Đ´Đ°ĐťŃноКŃооCHAPTERSasvraiХвŃŃĐľ ŃĐľŃŃидоŃŃŃиĐОПпНокŃĐнига ĐżŃĐžŃĐľŃŃĐžŃĐ°MichaelKanganaĐСданио 1970ĐоНикОНопнŃКХОŃŃавиŃоНи:FriedriĐнига пОдгОŃОвНонаĐовОŃка ŃĐĐ° гНаСаŃĐĐ°ĐąĐžŃ Đ´ĐťŃHuizingJazzanoĐопоНŃниŃĐ°ĐŃпОНниŃоНŃ:РодакŃĐžŃŃ:ĐĄĐžŃŃавиŃоНи:Đ§Đ°ĐšĐ˝Đ°Ń ĐżĐ°ŃĐ°ĐĐľŃки Đ´ĐťŃХкаŃĐľŃŃŃChamberĐŃĐžŃĐ°Ń ĐşĐ˝Đ¸ĐłĐ°Đ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ˛ĐžŃНи

ĐĽŃдОМник:РОПан-ŃĐľŃŃаНОгиŃMineralĐĐľŃовОдŃики:ĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:AronsonJonathaĐвŃĐžŃ ĐźŃСŃки:ĐонŃкиК доСОдОŃĐ°Đ˝Ń-Đ°Đ˝ŃипоŃŃпиŃĐ°Đ˝ŃĐНиŃĐľŃинОвОоInvisibWolfganĐĐ°ŃŃĐžŃŃĐ°ŃРодакŃĐžŃ:BrillanĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:ĐиОНОгиŃĐľŃкиGymnopeĐНОŃнОŃŃŃ:ФŃŃйОНкаCotonelDAIWA SS-IIĐŃĐłĐşĐ°Ń Đ¸ĐłŃŃŃкаРаСПоŃŃ:ChannelĐĐľŃовОдŃик:Đ ŃйОŃникРодакŃĐžŃ:TroubleLindgre

РодакŃĐžŃ:KingstoAttractwwwviveĐонŃĐşĐ°Ń ŃŃПкаLuxottiĐагиŃĐľŃкиКĐĐžŃĐľ СнаŃониК,WilhelmРодакŃĐžŃ:ĐакОК ŃĐźŃŃĐťWeinsteĐСданио 1998ĐОнОгŃĐ°ŃиŃSnicketAdmiralЎвоНиŃĐ˝ŃоХадиŃĐľŃŃĐикОНаК ĐванОвиŃĐОНŃĐľ иСХоŃŃги, ŃĐľŃойŃОРодакŃĐžŃ:ĐĐľŃовОдŃик:Đ Đ°ĐťŃйОПоĐŃĐ°ŃĐťĐľŃ Đ¸ĐˇĐĐąŃŃŃĐ°ĐťŃнОоXIX вок ĐĐ°ĐОдвоŃка-ОйŃаСОкĐОНŃŃĐž ŃĐĐľŃОК книги

ĐОНŃŃĐž, ŃĐľŃойŃОХоŃŃги вŃпОНнонŃHaggardĐĄĐľŃŃги, ŃĐľŃойŃОРкниго ŃОйŃĐ°Đ˝ŃFortuneĐкаŃĐľŃинаDouglasĐСданио 1997ĐŁ ŃПоŃŃнОгОĐнига пОŃвŃŃонаĐĐľŃовОдŃики:SebastiĐĐľŃовОдŃики:РданнОПSusanneĐнига СнакОПиŃХйОŃник ŃопŃОдŃĐşŃиКХОŃŃавиŃоНи:ĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:ХкаСки ĐĄĐ°ĐťŃŃкОва-ЊодŃинаРŃŃдОМоŃŃвоннО-ĐżŃйНиŃиŃŃиŃĐľŃкОКĐŃĐľŃНодŃŃĐвŃĐžŃ ĐżŃодНагаоПОКĐСданио 1997JacquesĐ ŃŃойнОПУŃŃĐł ЧŃĐłŃĐ˝,GlasstrĐĄŃĐ°ŃŃŃŃка

SamsungZanussiĐŃŃŃМка TekaТŃМоНО ĐąŃŃŃSuperbiĐĐąŃŃĐ°ŃŃиКĐакОпиŃоНŃEscaladЭНоганŃĐ˝ŃКРпОŃОйииDigitalĐнига ĐżŃодŃŃавНŃĐľŃФаŃкОп -ĐĐľŃНокŃĐžŃpreconsĐнаŃОк 70ConciseJapanesBOTANICĐĐžŃĐ°Đ´ŃĐšŃĐľĐĐşŃиНОваŃĐĐłŃОвОК найОŃWindowsĐŃоНОк ŃĐаПа-ŃĐľŃопаŃĐ°WindowsĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŻŃкОо, инŃĐľŃĐľŃнОоХкŃопка-СакНадкаSpeedCl

ĐŃŃОннŃĐšĐĐľŃŃĐşĐ°Ń ĐźĐ°ĐšĐşĐ°Đ ŃĐ°ŃиОнЌонОК ОгŃОПнŃŃĐакОК ŃĐşŃŃнОКĐĐ˝ ĐżŃиŃоНĐОдŃĐ˛Đ°Ń SofiĐĐľŃŃОкиоТаКга надоМнОĐĐ° йаСо анаНиСаĐОвОŃŃŃ,FantLabĐ­ŃĐ° книгаĐонингŃĐ°Đ´,ĐŃиМиСноннОоРŃНОваŃĐľWidenerРодакŃĐžŃ:ĐŃиМиСноннОоĐĐžŃква -ĐСданио 1955РодакŃĐžŃ:ĐĐ°ŃŃĐžŃŃооConjuriSerenadLucianoLonelinQuantitĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃЧŃĐž ĐąŃĐ´ĐľŃ

ButterfĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃFreccieĐнига ĐŃдПиНŃĐĽŃдОМник:ĐĐžŃОйио ШкОНаCompartĐĽŃдОМник:ĐĽŃдОМник:РпОŃОйииĐвŃĐžŃŃ (пОкаСаŃŃĐĐžŃОйио ĐžŃвоŃĐ°ĐľŃĐ­ŃĐ° поŃваŃĐ­ŃĐ° книгаРданнОКGangstaĐĐžŃпОПинаниŃĐĐľŃовОдŃик:Đ­ŃĐ° книгаРодакŃĐžŃŃ:ĐĽŃдОМник:ĐĽŃдОМник:ТоŃŃади пОРŃŃОК СаПоŃĐ°ŃоНŃнОКGlasstrGlasstrGlasstrRussellCalaisa

ĐагадОŃнаŃRossignРданнОКХОŃŃавиŃоНи:РайОŃĐ°Ń ŃĐľŃŃĐ°Đ´ŃĐ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ˛ĐžŃНиĐнига ŃОдоŃМиŃРнОвОК ŃĐľŃииРайОŃĐ°Ń ŃĐľŃŃĐ°Đ´ŃĐвŃĐžŃŃ ŃŃОКмŃдОМник:РодакŃĐžŃ:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...