Skocz do zawartości
bartuni

Co się stało z tamtym forum???

Rekomendowane odpowiedzi

Pewien gość, właściciel sklepu, bardzo nie lubił Chińczyków. Pewnego dnia

przyszedł do niego Chińczyk i pyta:

- Ma Pan Whiskas? Potrzebuję go dla mój kot.

- A gdzie masz tego kota? - pyta sprzedawca.

- No ja kot zostawić w domu, ja go nie brać ze sobą do sklep.

- To jak go przyniesiesz, to ja ci sprzedam ten Whiskas.

Chińczyk rad nie rad poszedł po kota do domu, a gdy wrócił otrzymał

Whiskas. Dwa dni później przychodzi ponownie, ale tym razem prosi:

- Ja chcieć kupić Pedigripal dla mój pies.

Sprzedawca pyta:

- A gdzie masz tego psa? Bez niego ci nic nie sprzedam!

Chińczyk oburzony:

- Ja nie chodzić z pies na zakupy!

- Bez psa nie wracaj! - burknął sprzedawca.

Tak się i stało, po przyjściu z psem, Chińczyk otrzymał swój Pedigripal.

Następnego dnia Chińczyk przychodzi do sklepu z dużą papierową torbą i

mówi do sprzedawcy:

- Pan tu włożyć ręka.

- A po co?

- Pan włożyć

Sprzedawca wkłada rękę do torby, a Chińczyk mówi:

- Pan pomacać! Miękkie?

- No tak...

- Ciepłe?

- No tak...

Na to Chińczyk uprzejmym głosem prosi:

- Ja chcieć kupić papier toaletowy!

 

 

he he dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi baba do lekarza:

- Panie doktorze ciągle jestem wkurwiona, wszystko i wszyscy mnie wkurwiają, a najbardziej wkurwia mnie to, że wszystko mnie wkurwia, proszę mi pomóc

 

- Czy próbowała Pani w jakiś sposób się wyciszyć, uspokoić, np. spacery w lesie, parku, wśród śpiewu ptaków, spacerując boso po trawie - kontakt z przyrodą bardzo pomaga

 

- E tam, Panie Doktorze - ptaki mnie wkurwiają, bo drą ryje, w trawie pełno robactwa, pajęczyny, gałęzie zaczepiają o ubranie nie, nie, przyroda mnie wkurwia!

- To może inny sposób, np. kąpiel w wannie pełnej piany z aromaterapią, przy nastrojowej muzyce?

- E tam, Panie Doktorze, tego też próbowałam - piana mnie wkurwia, bo szczypie w oczy, muzyka mnie wkurwia, każda muzyka mnie wkurwia, ta nastrojowa najbardziej mnie wkurwia, a te olejki zapachowe, to dopiero wkurwiające, kleją się, lepią, plamią, nie, nie olejki najbardziej mnie wkurwiają!

- No dobrze, to może sex? Jak wygląda Pani życie seksualne?

- Sex !? A co to takiego?

- Nie wie Pani co to sex !? No dobrze, zaraz Pani pokażę, proszę za parawan. Po chwili na parawanie lądują kolejne części garderoby: spodnie, spódnica, kitel, bluzka, biustonosz, majtki. Po kolejnej chwili słychać sapanie i wzdychania, wreszcie słychać głos kobiety:

- Panie Doktorze, proszę się zdecydować: wkłada Pan czy wyciąga! Bo zaczyna mnie to wkurwiać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenuś, żyje tylko mam kłopoty z wysyłaniem pmków

 

Hihot nie wiem o co kaman możesz tak szerzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i nie zdałem

 

na jaką kategorie, bo ja tez bede niedługo zdawał na ,,B,,

i podobno przesrane z tymi kamerami. O małą pierdole się nie zdaje…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma taki tekst w profilu użytkownika w odnośniku do emblematów ,,Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 0 pikseli, wysokość większa niż 0 pikseli, a rozmiar większy niż 0kB. "

Administrator ponoć nic nie może a mi skasowało emblemat i do tego nie mogę załadować nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp. do Liberacki

Wydaje mi sie ze admin nie ustawił jakiej wielkości ma być maksymalna wielkość tego obrazka. Ja tez takie coś miałem, ale metodą prób i błędów sie udało. Daj mniejszy obrazek, może sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Could not find oldest privmsgs

 

DEBUG MODE

 

SQL Error : 1064 Something is wrong in your syntax obok 'AND privmsgs_from_userid = 254' w linii 4

 

SELECT privmsgs_id FROM ppr_forum_privmsgs WHERE privmsgs_type = 2 AND privmsgs_date = AND privmsgs_from_userid = 254

 

Line : 306

File : /home/users/ppr/www.ppr.pl/html/forum/privmsg.php

 

 

 

miło, że ktos postanowił utrudniać mi zycie no chyba, że nie tylko ja mam kłopoty z wysyłanien pmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic to w końcu D@Nik pokazał inne forum, na którym mozna sobie pmki wysyłać Villuś i D@Nik buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p*pa p*pa

 

aby było bardziej dosanie i do tego odprężająco powinieneś napisać (słowo zostało usunięte), (słowo zostało usunięte) ech przez chwilke przesta.łam byc damą ale jakież to był odprężające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łups d*upa, d*upa ale tak w gruńcie rzeczy to nie wydaje mi sie, zeby słowo (słowo zostało usunięte) było słowem aż tak bardzo wulgarnym, zresztą wulgaryzmy są to słowa takie same jak inne jedynie przyjęte przez ludzi jako brzydkie i nieprzyzwoite , których używanie jest w złym guście i nie wypada ich w towarzystwie używac ale cóż w końcu wszystko jest dla ludzi a każde ciasko zjedzone w dużej ilości prowadzi do nadwagi

 

hmm czy o to tobie hihot chodziło

 

Zenus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris nie spi. Czeka.

 

Głównym towarem eksportowym Chucka Norrisa jest ból.

 

Chuck Norris nie ubija masła. Kopie krowy z półobrotu a masło samo wychodzi

 

Na Nagasaki nigdy nie spadła bomba. Chuck Norris wyskoczył z samolotu i walnał ziemie.

 

Chuck Norris nie ma przyrodzenia jak kon. konie maja przyrodzenie jak Chuck Norris

 

Chuck Norris nie czyta ksiazek. Mierzy je wzrokiem dopóki nie dowie sie z nich tego czego chce.

 

Kazdy moze naszczac na podłoge w toalecie ale tylko Chuck umie nasrac na sufit.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francuscy naukowcy zidentyfikowali niewielki obszar w mózgu, odpowiedzialny za umiejętność czytania, który wykształcił się dopiero 5000 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda czytać uczymy się w szkole, ale do nabywania umiejętności tej człowiek przystosował się drogą ewolucyjną. W ciągu minionych 5000 lat - gdy poddawany był temu ćwiczeniu - w lewym płacie skroniowym wykształcił się mały obszar zawiadujący umiejętnością czytania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neurolodzy przypuszczali od kilku lat, że lewy płat skroniowy ma związek z umiejętnością czytania, ale nie było na to bezpośredniego dowodu. Dostarczył go przypadek. Do szpitala Pitie Salpetriere trafił pacjent, 40-letni mężczyzna chory na epilepsję, któremu usunięto mały fragment lewego płata skroniowego. Przed i po operacji neurolodzy badali aktywność jego mózgu. Podczas wielu seansów obserwowano, co się dzieje w mózgu podczas lektury, konkretnie w lewym płacie, gdy pacjent identyfikował wyrazy drukowanego tekstu, twarze, narzędzia, przedmioty codziennego użytku. Przed operacją nie miał żadnych kłopotów z odczytywaniem wyrazów, identyfikacją twarzy, narzędzi, przedmiotów. Okazało się jednak, że po operacji, mimo że twarze, narzędzia i przedmioty rozpoznawał tak samo jak dawniej, z odczytywaniem wyrazów miał poważny kłopot, tym większy, im dłuższy wyraz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mu tam coś zostawili i zaszyli np. nożyczki

 

łapówki potrafią brać i strajkować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...