Skocz do zawartości
makler222

Mleko w proszku

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie zauważyłem takiego tematu, chyba ze coś naprawdę przeoczyłem to prosze o wybaczenie

 

Mam pytanie do szacownego grona rolników i nie tylko

Gdzie mozna kupić PRAWDZIWE MLEKO W PROSZKU???

Takowe przed kilkunastu laty mozna było kupić raczej bez problemu. Nie chodzi mi tu o preparaty mlekozastępcze, one na razie mnie nie interesują. Są na rynku dostępne mleka w proszku dla przetwórstwa czyli lody, czekolada itp. Czy są to jpradziwe mleko czy z dodatkiem czegos....? Jeśli ktoś z Was by wiedział gdzie mozna kupić mleko w proszku którym można by poić cielaki prosze pisać. O preparatach mlekozastępczych nie PISZCIE Jestem z Łódzkiego. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic więcej nie powie?

Mało kto chce poić cielęta czystym mlekiem w proszku bo to kosztuje więcej niż mleko od krowy.

Jeżeli chcesz mieć "czyste " mleko to koszt taki na pewno będzie ok.6 zł.

Spróbuj zadzwonić pod :507061008 mają "prawie czyste mleko" z Holandi, Lacto Spray red. Drogie ale na prawdę dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic więcej nie powie?

 

jeśli temat aktualny to chyba się mylisz że mleko w proszku jest droższe 1 kg mleka w proszku kosztuje 6 zł ale to jest 10 litrów mleka czyli litr kosztuje 0,60zł

 

Za mleko od krowy za klasę extra płacą Łowicz 1.5zł a Turek 1.3zł

 

Więc co tu się nie opłaca zgadzam sie co do jakości takiego mleka ale jest taka konkurencja wśród firm paszowych że nie mogą sobie pozwolić na jakis tam wynalazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli temat aktualny to chyba się mylisz że mleko w proszku jest droższe 1 kg mleka w proszku kosztuje 6 zł ale to jest 10 litrów mleka czyli litr kosztuje 0,60zł

Chyba źle zrozumiałeś. chodziło nie o preparat mlekozastępczy tylko o czyste mleko w proszku.

Dopisek "czyste" w poście dotyczyło mleka na białku zwierzęcym bez dodatków białek roślinnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...