Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zajmuję się pisaniem i kompleksową obsługą wniosków z PROW z ARiMR, do tej pory za moim pośrednictwem zostały już przyznane premie młodym, status beneficjenta otrzymali rolnicy uczestniczący w działaniach Modernizacja gospodarstw rolnych oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej; Mam doświadczenie w pisaniu wniosków z działania 312 Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz innymi. Napiszę wniosek dla ARR o zwiększenie wartości dodanej do produkcji rolnej i leśnej.

Działam na terenie woj. wielkopolskiego, powiaty: międzychodzki, nowotomyski,czarnkowsko-trzcianecki, koniński, słupecki.

 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na email: magdan879@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabór wniosków z działania 312 Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej rusza pod koniec września, chcesz złożyć wniosek, ale nie wiesz jak? Zapraszam do skorzystania z fachowej pomocy.

 

pozdrawiam, proszę o kontakt na adres email magdan879@wp.pl lub tel. 696202240

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

informujemy, iż ARiMR wnioski o przyznanie pomocy na konkurs w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" przyjmowała będzie od 26 września do 7 października 2011 r.

http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/od-26-wrzesnia-do-7-pazdziernika-2011-r-arimr-przyjmuje-wnioski-o-przyznanie-pomocy-na-tworzenie.html

 

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i rozliczaniem wniosków.

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt.

 

CONCEPT

doradca@concept.szczecin.pl

91 489 01 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może zadam głupie pytanie ale je zadam jak złożyłem wniosek na ciągnik który kosztuje 422136zł jestem vatowcem i młodym rolnikiem do40 ile ten ciągnik będzie mnie kosztował po zwrotach vatu i z agencji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnej kieszeni wydasz 171600zł, drugie tyle dorzuci ARiMR a US zwróci ci 78936zł.

Chyba że masz jeszcze ONW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

137280zł tylko tyle zapłacisz, a co kupujesz jeżeli można wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z tych co brakło kasy w 2009 poszczuli że teraz pieniądze sie znalazły ale z agencji jeszcze nic niedostałem koleś co robił mi wniosek mówił że jest szansa. A ciągnik jaki mnie interesuje to Valtra T162 versu . myśle czy zamiast reszty maszyn niesprawić sobie lini do peletowania słomy ale niewiem czy to przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...