Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, janislaw napisał:

Jaka cena kremu L i M paletowo? 

M-40 do0.45. L- 0.65 sytuacja z jajkiem jest mieszana raz jest więcej raz mniej jajka. Dużo małego jajka się pokazuje. No i z Ukrainy można kupić bez problemu ilości tirowe ,tylko z pieczątka UK , zadzwoniłem na numer co podał Roman i trzeba brać 10 -14palet min. Bazę mają koło Katowic

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Pawel1981 napisał:

M-40 do0.45. L- 0.65 sytuacja z jajkiem jest mieszana raz jest więcej raz mniej jajka. Dużo małego jajka się pokazuje. No i z Ukrainy można kupić bez problemu ilości tirowe ,tylko z pieczątka UK , zadzwoniłem na numer co podał Roman i trzeba brać 10 -14palet min. Bazę mają koło Katowic

 

Dawno nie widzialem takiej oferty cenowej. Ostatnio proponowano mi 1a krem za 76gr/szt. Reszta dostawcow kremu nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Pawel1981 napisał:

M-40 do0.45. L- 0.65 sytuacja z jajkiem jest mieszana raz jest więcej raz mniej jajka. Dużo małego jajka się pokazuje. No i z Ukrainy można kupić bez problemu ilości tirowe ,tylko z pieczątka UK , zadzwoniłem na numer co podał Roman i trzeba brać 10 -14palet min. Bazę mają koło Katowic

 

Jajko ukraińskie sprzedaż na targowisku dobry jesteś

To Jajko tylko ewentualnie na przemysł lub na cukiernię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A  przemysł  płaci 6 zł

to sobie policz ile Jajko ukraińskie wyjdzie jak minimum trzeba zapłacić 0,45 zł za sztukę biznes stulecia 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Morus napisał:

Украинское яйцо продается на рынке, ты молодец

Это Яйцо можно использовать только для промышленности или кондитерского цеха.

nie oszukuj, nie fantazjuj. Ukraińskie jajka w Polsce doskonale sprzedają się w LIDL, Stokrotce, Spoleme, Maxime i innych supermarketach. Staramy się konkurować z polskimi producentami nie ceną, ale jakością. Nikt nie potrzebuje dumpingu. Jesteśmy bardzo ostrożni w naszej polityce cenowej, aby nie zaszkodzić rynkowi. I należy zwrócić uwagę na fakt, że udział sprzedaży ukraińskich jaj w Polsce wynosi mniej niż 5% całkowitej sprzedaży. Proponuję po prostu robić interesy. Mogę wysłać wam próbki i sami zobaczycie, że ukraińskie jaja są wysokiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę Morusowi udało się ztrolować kolejnego nowicjusza.

Panie Romanie proszę najpierw wybadać rynek w Polsce i zobaczyć jakie jajo sprzedaje się na marketach a jakie na targowiskach i potem wyskakiwać z Lidlem bo my o dwóch różnych rzeczach mówimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Roman 1031 napisał:

nie oszukuj, nie fantazjuj. Ukraińskie jajka w Polsce doskonale sprzedają się w LIDL, Stokrotce, Spoleme, Maxime i innych supermarketach. Staramy się konkurować z polskimi producentami nie ceną, ale jakością. Nikt nie potrzebuje dumpingu. Jesteśmy bardzo ostrożni w naszej polityce cenowej, aby nie zaszkodzić rynkowi. I należy zwrócić uwagę na fakt, że udział sprzedaży ukraińskich jaj w Polsce wynosi mniej niż 5% całkowitej sprzedaży. Proponuję po prostu robić interesy. Mogę wysłać wam próbki i sami zobaczycie, że ukraińskie jaja są wysokiej jakości.

Eto to ty się sztacheto....

Pomyśl zanim napiszesz.

Mówisz ze konkurujecie z jakością a to dziwne, bo tam gdzie dostarczam jaja z Pl i gdzie mieli okazję spróbować jaja ukrainów tam prawie wszyscy zrezygnowali z ukrainów. 

Taka oto sytuacja.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Morus napisał:

A  przemysł  płaci 6 zł

to sobie policz ile Jajko ukraińskie wyjdzie jak minimum trzeba zapłacić 0,45 zł za sztukę biznes stulecia 🤣🤣

Morus który przemysł tak dobrze płaci ??? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2023 o 07:38, Morus napisał:

A  przemysł  płaci 6 zł

to sobie policz ile Jajko ukraińskie wyjdzie jak minimum trzeba zapłacić 0,45 zł za sztukę biznes stulecia 🤣🤣

 dobra cena 6 zł. Tylko s można kupić 0.25 do0.28gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, eggland napisał:

Morus który przemysł tak dobrze płaci ??? 

 

Ja mówię oczywiście o klasie 

np lubuskie , małopolskie A resztę się Domyśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2023 o 10:06, Roman 1031 napisał:

nie oszukuj, nie fantazjuj. Ukraińskie jajka w Polsce doskonale sprzedają się w LIDL, Stokrotce, Spoleme, Maxime i innych supermarketach. Staramy się konkurować z polskimi producentami nie ceną, ale jakością. Nikt nie potrzebuje dumpingu. Jesteśmy bardzo ostrożni w naszej polityce cenowej, aby nie zaszkodzić rynkowi. I należy zwrócić uwagę na fakt, że udział sprzedaży ukraińskich jaj w Polsce wynosi mniej niż 5% całkowitej sprzedaży. Proponuję po prostu robić interesy. Mogę wysłać wam próbki i sami zobaczycie, że ukraińskie jaja są wysokiej jakości.

A odnośnie waszej jakości to już raz się przekonałem jaką jest super jakość , już raz od was  Jajko wziąłem , spody posiadane pleśń itp… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2023 o 20:21, Morus napisał:

A odnośnie waszej jakości to już raz się przekonałem jaką jest super jakość , już raz od was  Jajko wziąłem , spody posiadane pleśń itp… 

Kupuj bezpośrednio ode mnie i nie będzie problemów z jakością, nie wiem od jakiego producenta kupiłeś jajka, 3 ukraińskich producentów sprzedaje swoje produkty w Polsce. Może inni producenci mieli problemy z jakością. Oferuję współpracę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2023 o 00:04, maina napisał:

O widzę Morusowi udało się ztrolować kolejnego nowicjusza.

Panie Romanie proszę najpierw wybadać rynek w Polsce i zobaczyć jakie jajo sprzedaje się na marketach a jakie na targowiskach i potem wyskakiwać z Lidlem bo my o dwóch różnych rzeczach mówimy.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym dialogiem. Dzięki moim kolegom w Polsce, którzy kupują ode mnie jaja, jestem na bieżąco informowany o rynku jaj w Polsce. Oprócz supermarketów, nasze jaja są sprzedawane na rynkach hurtowych w Krakowie, Łodzi i Warszawie. W tej chwili to za mało, ale rozwijamy się.  Zapraszam do współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2023 o 06:56, eggland napisał:

Eto to ty się sztacheto....

Pomyśl zanim napiszesz.

Mówisz ze konkurujecie z jakością a to dziwne, bo tam gdzie dostarczam jaja z Pl i gdzie mieli okazję spróbować jaja ukrainów tam prawie wszyscy zrezygnowali z ukrainów. 

Taka oto sytuacja.

 

 

To smutne. Ale wiesz, co mnie mile zaskoczyło? Polacy są prawdziwymi patriotami wszystkiego, co polskie. Na Ukrainie, jak i w innych krajach UE, nie ma czegoś takiego. Bardzo podobna sytuacja jest w Czechach, ale nie tak wyraźna. Dla mojego biznesu ta sytuacja nie jest zbyt dobra, ale jako zwykłemu człowiekowi bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ceny S,M,L tylko prawdziwe a nie z kosmosu. S-0.25 do 0.27   M-0.42 do0.45   L- 65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pawel1981 napisał:

Jak tam ceny S,M,L tylko prawdziwe a nie z kosmosu. S-0.25 do 0.27   M-0.42 do0.45   L- 65

Kremowe 

L-0.70 do 0.72

1B - 0,55 do 0,60

2A - 0,50

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Roman 1031 napisał:

To smutne. Ale wiesz, co mnie mile zaskoczyło? Polacy są prawdziwymi patriotami wszystkiego, co polskie. Na Ukrainie, jak i w innych krajach UE, nie ma czegoś takiego. Bardzo podobna sytuacja jest w Czechach, ale nie tak wyraźna. Dla mojego biznesu ta sytuacja nie jest zbyt dobra, ale jako zwykłemu człowiekowi bardzo mi się podoba.

możesz nam wytłumaczyć jak to możliwe że na ukrainie brakuje jedzenia przez wojnę , Polska bardzo się angażuje i dostarcza żywność za free a Ty chcesz sprzedawać jajka z ukrainy w Polsce a nie dasz ukraińcom na wojnie ???!?!!?!?!? dlaczego im nie chcesz pomóc ?

tak samo jest z wieloma innymi rzeczami oprócz jedzenia....

przykład .... zobaczcie sami ilu ukraińców chce sprzedać auta terenowe w Polsce a tam na wojnie takich brak. no ale oczywiście różnego rodzaju zbiórki na te cele są realizowane.... zbierają w euro, dolarach i polskich złotych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2023 o 17:51, eggland napisał:

możesz nam wytłumaczyć jak to możliwe że na ukrainie brakuje jedzenia przez wojnę , Polska bardzo się angażuje i dostarcza żywność za free a Ty chcesz sprzedawać jajka z ukrainy w Polsce a nie dasz ukraińcom na wojnie ???!?!!?!?!? dlaczego im nie chcesz pomóc ?

tak samo jest z wieloma innymi rzeczami oprócz jedzenia....

przykład .... zobaczcie sami ilu ukraińców chce sprzedać auta terenowe w Polsce a tam na wojnie takich brak. no ale oczywiście różnego rodzaju zbiórki na te cele są realizowane.... zbierają w euro, dolarach i polskich złotych.

litosci... to forum  dot.  cen jaj, a nie mitomanskich teorii spiskoych🤦‍♂️

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, PanKurnikarz1 napisał:

Jak ceny z nowym tygodniem? Jak płacą za Krem, brąz, M, L? 

S-0.30   M-0.45 L-65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Pawel1981 napisał:

S-0.30   M-0.45 L-65

rozumiem że to ceny brązu bo krem to  +5 nawet 6 gr drożej mówią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.11.2023 o 23:08, eggland napisał:

rozumiem że to ceny brązu bo krem to  +5 nawet 6 gr drożej mówią

krem  L  75   1b -65   2a -59   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, janislaw napisał:

Witam, jak ksztaltuja sie ceny brazu na przyszly tydzien? 

Ceny idą systematycznie do góry , Granica Wschodnia praktycznie stoi toi w Polsce jaj mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...