Skocz do zawartości
Tomsat

BELARUS 562

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!!! Kupiłem Belarusa 562 sprowadzonego z Angli. Rocznik 1988. Mam już kilka "przygód" na koncie, ale chciałbym prosić o pomoc w reanimacji układu pneumatycznego. Traktor posiada sprężarkę przy lewym tylnim kole. Bierze ona napęd bezpośrednio ze skrzyni. Nie posiada zbiornika, odojelacza i żadnych przewodów. Problem polega na tym, że nie wiem jak się włącza sprężarkę, bo w tej chwili ona nie pracuje. Może ktoś pomoże?[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tu jest str.z instrukcjami obsługi w języku rosyjskim http://belarus-tractor.com/ru/main.aspx?guid=1361

Twojego modelu nie ma,ale może jest coś zbliżonego musisz już sam poszukać np. w БЕЛАРУС 510, 512 w automatycznym tłumaczeniu "

Compressor kontrola 38

Uchwyt ma dwie pozycje:

• «sprężarka jest na" - gdy w kołnierz uchwytu tak, aby strzałka na uchwycie został wysłany z powrotem wzdłuż ciągnika;

• «kompresor jest wyłączony" - gdy w kołnierz uchwytu o 180 ° tak, aby strzałka na uchwycie został skierowany powiatu do przodu w kierunku jazdy ciągnika.

• Sprężarka jest przykręcony zawór przeznaczony do wyboru powietrza w oponie, jak również do innych celów, który wymaga energii sprężonego powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam silnik D70Ł (Ł oczywiście ruskie). Jak zrobię zdjęcie to wkleję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...