Skocz do zawartości
globi992

mam zamiar kupic prasę kostkującą claas markant 40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam zamiar kupic prase claas markant 40. Warto?? Części są łatwo dostępne prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na polską simpe? Jeśli chcesz to mogę Ci nawet sprzedać ;p kupiłem większą i małej już się nie używa jedynie na zarobek ale w mojej okolicy już tego mniej się używa i większość ma swoje ;/ Jak będziesz zainteresowany to mogę wrzucić zdjęcia. Prasa dobrze prasuje, w tamtym roku miała remont aparatów i jak na razie nie przepuszczała Co do claasa to nie wiem bo osobiście jaj nie mam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do polskiej prasy nie jestem przekonany ale gdyby ktos miał jakieś informację prosze o napisanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prasę. Kostki robi małe i wygodne do noszenia dla kobiety. Polskie prasy robią kostki są sporo większe. Markant jest dobry do małych gospodarstw, spokojnie poradzi sobie z kilkoma hektarami słomy czy siana. Warunek jest taki, że musi być naprawdę suche i małe wałki. Sanki podające kostki na przyczepę są nieocenione. Dwie, trzy osoby zrobią sianokosy. Zazwyczaj sama stałam na przyczepie i ogarniałam. Kilka lat temu miałam uszkodzony aparat wiążący, mała część był tak kosmicznie droga, że zdecydowałam się na dorobienie elementu u tokarza.może teraz części potaniały, nie potrzebuję, nie wiem. Reasumując, jeśli potrzebujesz małej prasy na kilka ha, to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam trochę naprawiam pras kostkujoncych i powiem ze class market jest dobrom prasom ,jak na wysłużono trafisz to porażka . Części twarde a zarazem drogie ..Tam jest problem ze supłem nie ma tam dźwigni nożowej ,tylko twz Helikopterek . Supeł zsuwa się z palca i przeplata się w ten sposób ,lub zostaje na palcu ,druga belka wychodząc zrywa sznurek z pierwszej. Jeden aparat supłacza kosztuje tyle co prasa 2.500Ja na twoim miejscu kupił bym Polskom tańsze części i dostępne ,a zachodnie też ale bardzo drogie czekasz na przesyłkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już ta prase mam nadziejie że nie pozałuje ale jesli ktos ma jakies informacje na ten temat proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...