Skocz do zawartości
center

Seminarium Uprawowe Topagrar Bystrzyca 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy był ktoś na seminarium uprawowym w Bystrzycy ? Czy by zechciał się w jakiś sposób podzielić informacjami zdobytymi na seminarium ? może zdjęcia materiały filmowe ? Będę bardzo wdzięczny myślę że AF-wicze również pozdrawiam

 

Jeśli nadejdzie sporo maili do redakcji topagar z prośbą o materiał filmowy lub w postaci np artykułów to postarają się za niewielką opłatą wydać film dvd. Zachęcam wszystkich do wysłania maila jeśli możecie bo tematyka była na tym seminarium obszerna zboża, rzepak, buraki. Ślijcie maile i róbcie to jak nie dla siebie to dla innych:D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni są bardzo kontaktowi, po 100 latach moich błagań zrobili archiwum, w którym można zapoznać się z okładkami prawie wszystkich wydań;] oczywiście trzeba być prenumeratorem, aby się napawać tym widokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w tym i zeszłym roku.

Nie wiem jak w tym drugim miejscu, ale w Bystrzycy na pewno nie było o burakach. Zboża, rzepak, fungi.

 

Jeśli chodzi o wiadomości: Nawożenie - powtarzali to co było rok temu, Niemcy uparcie każą liczyć mineralizacje i zawartość azotu w glebie do bilansu nawożenia, a i tak na końcu im wychodzi, że trzeba wysiać na pierwszą 200 kg saletry jak pszenica pózno siana, albo 150 jak gęsta

 

Był ciekawy schemat z fungi, ale tego nie sposób zanotować było, może był ktoś kto to nagrał, pokazywali jakie triazole w jakim stopniu działają przy jakich odmianach i patogenach.

 

Potem standard- regulatory wzrostu w zbożach, też było w zeszłym roku.

Generalnie wszystko na bieżąco opisują w kolejnych numerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...