Skocz do zawartości
Marianek

Pozyczki bez biku?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tak naprawde istnieja te legendarne pozyczki bez biku, czy to tylko reklama? Czasem naprawde przydalaby się szybka pożyczka bez bik, ale nie wiem, czy takie w ogole sa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bez BIK-u pożyczają te całe pseudo firmy pożyczkowe, więc tam się udaj, jeżeli chcesz coś wiedzieć na ich temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można znaleźć na prawdę konkurencyjne oferty pożyczek bez biku, ja np skorzystałem z portalu o takich pożyczkach i jestem zadowolony. Przynajmniej okazują zainteresowanie i doradzą w każdej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczki online bez bik są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy do tej pory mieli problem z otrzymaniem jakiejkolwiek gotówki. Sama się przekonałam i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez biku niestety nie jest łatwo znależc jakąś konkretną pożyczkę gotówkową, zazwyczaj odmawiają albo daja taki procent że sie odechciewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że istnieją pożyczki bez biku. Udzielają ich na przykład takie firmy jak ofin czy lendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze pożyczki bez bik są na tej stronach www Warto samemu wejść sprawdzić i się przekonać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle mnie są i ja bym to polecał, najlepsze pożyczki można znaleźć w internecie. Warto wejść i przekonać się co mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to jak pożyczki bez biku to tylko na stronie o nich - ja korzystałem z tej strony pożyczkowej już 4 razy i wszystko super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim weźmiecie jakąkolwiek pożyczkę to sprawdźcie sobie najpierw opinie o pożyczkach żeby wiedzieć, które pożyczki się opłacają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...