Skocz do zawartości
wiko

Kubota

Rekomendowane odpowiedzi

Jesienią kupiłem Kubotę M6040 i na razie jestem zadowolony. Jest bardzo zwrotna, cicho w kabinie, bardzo dobra widoczność, niskie spalanie, świetnie się sprawuje w ładowaczu, bardzo dobre oświetlenie.

Myślę że po jakiś dwóch latach użytkowania będę mógł powiedzieć coś więcej ale jak dotychczas to jestem mile zaskoczony.

W okolicy jest już kilka Kubot w różnym wieku i na razie nikt nie narzeka mam nadzieje że dokonałem dobrego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Kubota to takie tanie, liche ciągniki dla ludzi którzy mają najniższe wymagania i nie oczekują jakości ani komfortu.

 

Jak ktoś jeździł C-360 a nie miał dobrego New Hollanda, John Deer'a czy Masseya Fergusona to Kubota może mu się chwilowo spodobać, ale jak już miał dobry zachodni ciągnik to Kubota go nie ucieszy.

 

Byłem na pokazach Kuboty u mojego dilera to słabo. Kabina strasznie ciasna, niewygodna i głośno, miejsce na 1 osobę bez pasażera (diler woził mnie stojąc niebezpiecznie na schodach ). Wyposażenie bez szału, ciągnik lekki - za lekki do prac uprawowych. Może komuś do kosiarki w małej gospodzie spasuje ale przy pługu, agregacie to słabo...napewno nie na ciężkie ziemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...