Skocz do zawartości
Mariusz.paw

Czy ktos stosuje pasze lecznicze po odsadzeniu prosiat?

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli stosujecie pasze lecznicze na recepte dla prosiat po odsadzeniu to napiszcie jakich firm i w jakiej cenie ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli stosujecie pasze lecznicze na recepte dla prosiat po odsadzeniu to napiszcie jakich firm i w jakiej cenie ?.

 

Ale po co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty bedąc chorym, jesz? Zwierzak (człowiek też) jak jest chory, to nie je. Nie je takich ilości jak zwykle. Raczej pije wodę (tu bym zastosował jakieś specyfiki) dla zaspokojenie pragnienia. A po odsadzeniu zwierzaki najczęściej tęsknią do cycka. Jesli natomiast nie nauczyłone są pobierania paszy sybkiej to po odsadzeniu może być problem.

 

P.S. Sugeruje odsadzić loche od prosiaków, nie odwrotnie. Prosięta zostają w swoim starym miejscu, nie ma stresu związanego z przenosinami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że nie trzeba stosować pasz leczniczych ale np. z dodatkami ziołowymi. Te nie wymagaja recepty. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie stosuje pasze po odsadzeniu firmy sano ale po wycofaniu antybiotykow zaczely sie klopoty po tygodniu prosieta sa osikane i chudna , sasiad mial podobnie i zmienil firme teraz kupuje pasze lecznicza Liry po33zl za 25 kg i niema zadnych problemow i wlasni sie zastanawiam czy tez nie przestawic sie na pasze lecznicza . Dzieki za swoje opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz kupuje pasze lecznicza Liry po33zl za 25 kg

 

Wydaje mi się ze 33zł za worek tokosztuje zwykły starter liry bez antybiotyków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od antybiotyku , ja mam blisko do firmy i zaczolem kupywac bez posrednikow ,ostatnio jak zamowilem tylko 1tone to przywiezli na drugi dzien a fakturka po 5 dniach ,zaplata jest przelewem w ciagu 21 dni i nie stosuje innych ich produktow ale sie zastanawiam sie czy nie zaczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze lekarstwo to dobry prestarter i starter gdy tu coś się zknoci to już nie będą rosły tak jak trzeba . Dokąd nie wycofano antybiotyków stosowałem SANO a teras LNB niema problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recepty pasze lecznicze firmy takiej takiej.....wy nie macie co z kasą robić? pokombinujcie troszke jak macie problemy z biegunkami to polecam tlenek cynku nie do końca legalnie można go kupic ale jest wszedzie uwierzcie. Jezeli nie tlenek to antybiotyki pogadajcie ze znajomymi lekarzami wet. na pewno wam pomogą pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...