Skocz do zawartości
zielon

Nowe zasady dopłat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko czy ktoś się orientuje jak to bedzie z doplatami do dguntów trwalch uzytków zielonych przeznaczonych na pasze tzw paszowe wszędzie jest napisane iż dopłata będzie przeliczana na podstawie posiadanych przeżuwaczy a jak to bedzie z końmi jak coś wiecie to odpiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko czy ktoś się orientuje jak to bedzie z doplatami do dguntów trwalch uzytków zielonych przeznaczonych na pasze tzw paszowe wszędzie jest napisane iż dopłata będzie przeliczana na podstawie posiadanych przeżuwaczy a jak to bedzie z końmi jak coś wiecie to odpiszcie

 

W najnowszym numerze top agrar jest "prawdpodobnie" artykuł

jeśli ktoś ma obsadę 0,4 DJP ha to dostanie dopłatę ok 200 Euro do łąki , kukurydzy na zielonkę ,trawy na gruntach ornych jeśli nie ma obsady to ok 80 euro

wartości euro na ha nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko czy ktoś się orientuje jak to bedzie z doplatami do dguntów trwalch uzytków zielonych przeznaczonych na pasze tzw paszowe wszędzie jest napisane iż dopłata będzie przeliczana na podstawie posiadanych przeżuwaczy a jak to bedzie z końmi jak coś wiecie to odpiszcie[/quote

 

 

niestety ale o konikach zapomniano ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko czy ktoś się orientuje jak to bedzie z doplatami do dguntów trwalch uzytków zielonych przeznaczonych na pasze tzw paszowe wszędzie jest napisane iż dopłata będzie przeliczana na podstawie posiadanych przeżuwaczy a jak to bedzie z końmi jak coś wiecie to odpiszcie[/quote

 

 

niestety ale o konikach zapomniano ]

być może ARiMR stworzy własną liste

włączy konie do przeżuwaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...