Skocz do zawartości
kaczrubwroc

ziemia na ukrainie

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak a na granicach to nawet celnicy ukraińscy łapówki obcokrajowcą dają zeby przyjeżdżali...tak tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak jest naprawde na tej Ukrainie?? Chcialbym zalozyc z kims spolke z ktora moglibysmy wejsc na rynek ukrainski. Na ukrainie dziala rzeznia Duda z ktora mam jakies znajomosci a poza Duda to Animeks i Sokolow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj przeczytalem troszke tego tematu i niczego specjalnego sie tu nie dowiedzialem pozatym ze wszystcy za kazdym zakretem drzewem i w kazdym rowie widza mafie czychajaca na ich kase i zycie a moze tak ktos by napisal jakies opszerniejsze wypracowanie na temat bylem na ukrainie i wiem jak tam jest lub prowadze gospodarstwo na ukrainie a nie tylko a ja slyszalem tyle to i ja moge napisac wiec prosze kogos o konkretne informacje

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej posadzić pewną część ciala do samochodu i samemu się tam wybrać, wtedy wszystko będzie jasne. Najprościej i najszybciej pojechać, zobaczyć i uwierzyć. Po co ktoś ma się wysilać i opisywać jak każdy tam może pojechać, pogadać z ludzmi i na własne oczy zobaczyć Ukraińską rzeczywistość. Życzę udanej podróży i zrobienia z nimi miliardowych interesów. Obyście się tylko nie przeliczyli przy robieniu biznesplanów. pozdro dla wszystkich miłośników wycieczek na Ukrainę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ukrainie trzeba miec duuuuzo hrywien zeby cokolwiek zalatwic. Nie smarujesz nie jedziesz. Doswiadczenia z brany transportowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej posadzić pewną część ciala do samochodu i samemu się tam wybrać, wtedy wszystko będzie jasne. Najprościej i najszybciej pojechać, zobaczyć i uwierzyć. Po co ktoś ma się wysilać i opisywać jak każdy tam może pojechać, pogadać z ludzmi i na własne oczy zobaczyć Ukraińską rzeczywistość. Życzę udanej podróży i zrobienia z nimi miliardowych interesów. Obyście się tylko nie przeliczyli przy robieniu biznesplanów. pozdro dla wszystkich miłośników wycieczek na Ukrainę.

 

Oj tak i tak jest w kazdym kraju z bylego bloku wschodniego. duza walizka na lapowki musi byc pod reka by cos szybko i sprawnie zalatwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam koleżanke ukrainke ale nawet ona rozmawiajac o zakupie ziemi musiala dawac łapówki żeby ktokolwiek chciał rozmawiać nie wspominając o załatwieniu czegoś pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...