Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:34 Sob 19 Sie 2017

Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 1099, 1100, 1101  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gall

PostWysłany: 22:39 Sob 2 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Jutro sie odezwe
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Philip1

PostWysłany: 12:03 Pon 28 Sie 2006    Temat postu: pilne Odpowiedz z cytatem

kupie pilnie 18m kaltek dla nioski 3pietrowej! bez zadnych automatow tyko z tasmami na pomiot!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gall

PostWysłany: 13:05 Sob 26 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Widac ze w bylym ciechanowskim ceny sa najnizsze w kraju, a mimo to slyszalem ze hodowcy sami kupuja 1A-23 ciekawy jest wasz region?
Pozdrawiam
Powrót do góry
ekofarmer

PostWysłany: 08:52 Sob 26 Sie 2006    Temat postu: NASTĘPUJE STABILIZACJA CEN JAJ Odpowiedz z cytatem

Very Happy WITAM WSZYSTKICH PRODUCENTÓW.JAK ZAPEWNE WSZYSCY ZAUWAZYLI,RYNEK JAJ SIE STABILIZUJE.NIE MA WIEKSZYCH JUZ WYGŁUPÓW.W MAZOWIECKIM CENY ZA 1A OD 21GR DO 23, 1B-19-20GR,2A-17-18,2B-15-16GR
NAJWIEKSZE JAJA CZYLI ''0'' 26-30GR TAKA ROZPIĘTOŚĆ CENOWA.
SPROWADZAĆ Z INNYCH KRAJÓW JAJKO TEZ NIE MA WIEKSZEGO SENSU GDYZ CENY PODOBNE JAK U NAS WIEC WIELKI IMPORT NAM NIE GROZI-SPOKOJNIE.SĄ OCZYWISCIE JEDNOSTKI KTÓRE SPROWADZAJĄ JAJKO ALE TO NA KROTKĄ METĘ I MAŁE ILOŚĆ.
MYŚLĘ,ZE DO KOŃCA ROKU NIE MAMY SIE CZEGO OBAWIAĆ,W KOŃCU SIE USTABILIZOWAŁO I PEWNIE TAK ZOSTANIE.

Very Happy POZDRAWIAM I LICZĘ NA INNE WPISY HODOWCÓW-PRODUCENTÓW
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 21:58 Czw 24 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Kolegów
Także dziś dostałem info że Wielkopolska(Pachury, Mizgier) podnosi ceny. 1A ma kosztować od jutra 0,24. Woźniak podobno zwozi do kraju jajka które wcześniej wywoził. Na Katowicach jest jajko ze Słowacji tylko troche stare już jest i nie mogą go sprzedać. Z drugiej strony jednak przywieżli dziś krajową 1A po 0,21. Ale generalnie wszyscy twierdzą że jajka jest już dosyć i nie ma problemu z zakupem. Ceny też niby się ustabilizowały. Ale co tam, też chyba jutro podniose cene tak na wszelki wypadek żeby nie zaniżać Very Happy
Pozdrawiam
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 20:36 Czw 24 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Niby nic sie nie dzieje a cene wolaja do gory O-28 S-26 1A-23 1B-21 2A-19 2B-17 choc slyszalem juz ze 1a-24? ciekawa sytuacja ,potwierdzacie to w innych regionach?Pozdrawiam
Powrót do góry
FERMA

PostWysłany: 07:24 Sro 23 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaja i padłe odbiera jedna firma
Powrót do góry
FERMA

PostWysłany: 07:21 Sro 23 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haccp tylko na zakładach pakowania jaj
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 22:32 Wto 22 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
informacje dotyczace haccp-u i inne strony z przepisami:
http://www.qualitex.com.pl/referencje.html
http://www.kipdip.org.pl/index.html?job=4&s=58
tylko tyle Pozdrawiam
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 19:50 Wto 22 Sie 2006    Temat postu: Re: CENY W DAWNYM SIEDLECKIM Odpowiedz z cytatem

FERMA napisał:
Ceny:1a 0,21-0,23
0 0,24-0,26

ceny staneły

dzisiaj pow.lak.wet. oznajmił że od 15,09,2006 w mazowieckim mamy kontrole unijne na fermach jaj konsumpcyjnych:
maty dezynfekcyjne
umowy o utylizacje padłych i jaj
hacap na sortowniach itp (czyli całość dyrektyw unii ale nowe wytyczne są bardziej liberalne i do zrobienia co i tak trzeba bo jak nie to zamykają fermy
duży nacisk kładą na salmonellę )
podrawiam kolegów hodowców
czekam na informacje o zmianach cen jaj

Witam
Mam pytanie kto u Was odbiera jaja do utylizacji(ta sama firma co padlinę?) oraz czy każdy musi już mieć wdrożony HACAP?
Powrót do góry
FERMA

PostWysłany: 17:52 Wto 22 Sie 2006    Temat postu: CENY W DAWNYM SIEDLECKIM Odpowiedz z cytatem

Ceny:1a 0,21-0,23
0 0,24-0,26

ceny staneły

dzisiaj pow.lak.wet. oznajmił że od 15,09,2006 w mazowieckim mamy kontrole unijne na fermach jaj konsumpcyjnych:
maty dezynfekcyjne
umowy o utylizacje padłych i jaj
hacap na sortowniach itp (czyli całość dyrektyw unii ale nowe wytyczne są bardziej liberalne i do zrobienia co i tak trzeba bo jak nie to zamykają fermy
duży nacisk kładą na salmonellę )
podrawiam kolegów hodowców
czekam na informacje o zmianach cen jaj
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 16:44 Wto 22 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny sie utabilizowały i nie ma co ukrywać że są dla producentów bardzo dobre. Jak to zwykle przy podwyżkach wzrosło zainteresowanie małym jajkiem którego wbrew pozorom tak dużo nie ma na rynku. Moim zdaniem nie należy już oczekiwać wzrostu cen chociaż o grosik jeszcze może podskoczyć. Jako ciekawostkę podaję cenę z Auchana Mikołów: L-0,22 w promocji!!! Ta sama cena co u mnie na fermie. Ale jak widać niektórych(BIOS Lubliniec) stać na to aby utrzymywać markety. Tylko niech cymbały jeszcze raz zadzwonią się pożalić że nie mają na paszę.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 21:12 Pon 21 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam z tego co widac rynek sie uspokoil poza tym ze nie ma duzego jajka.Co slychac w innych regionach? Pozdrawiam
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 17:16 Czw 17 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Odnosnie co do cen zagranica polecam ta stronke chodz nie daje aktualnego i cenowego odniesienia do prawdziwych realiuw ale pokazuje jakis zarys: http://www.bip.minrol.gov.pl/strona/DesktopDefault.aspx?TabOrgId=887&LangId=0
Pozdrawiam
Powrót do góry
ekofarmer

PostWysłany: 22:18 Sro 16 Sie 2006    Temat postu: Nowe ceny na mazowszu? Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKICH KOLEGÓW PRODUCENTÓW.NA MAZOWSZU CENY W GÓRĘ I TAK ZA 1A TRZEBA ZAPŁACIĆ 21GROSIKÓW.KAŻDY NASTĘPNY SORT +- 2GROSZE.PO NIEDZIELI PONOĆ OSTRO W GÓRĘ.
WIADOMOŚCI OPTYMISTYCZNE GDYŻ W EUROPIE NIE MA TANIEGO JAJKA WIĘC IMPORT NAM NIE GROZI !!!!! NO CHYBA ŻE PRZEKROCZY 30GROSZY ZA 1A !!!

POZDRAWIAM Very Happy
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 20:03 Sro 16 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Kolege Galla
Ja sprzedaje w identycznych cenach. Dziś miałem 7 telefonów od nieznanych osób których interesowało jakiekolwiek jajko. Tak więc towaru wciąż brakuje. Znajomy duży hurtownik i jednocześnie producent przekonywał mnie dzis że cena 0,22 za 1A spowoduje import z UE bo przy tej cenie już się opłaci. Zobaczymy jak będzie, na razie jest dobrze.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 18:58 Sro 16 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie forumowiczow jajecznych 0-28 S-25 1A-22 1B-20 2A-18/7 2B-15.Informacja dla zainteresowanych kupnem jaj ,jesli masz braki musisz przebic te ceny aby cokolwiek dostac az do momentu zmiejszenia sie popytu z powodu rosnacych cen,Pozdrawiam
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 17:10 Pon 14 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie oto ceny ktore place 1a-20 1b-18 2a-16 2b-14 3-12 duzego nie dostane dopiero pod koniec tygodnia.A to ceny o ktorych slyszalem z Poznania 1a-22 i odwa grosze w dol
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 15:54 Pon 14 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Dziś sprzedawałem w następujących cenach do hurtu: 0-0,27 S-0,24 1A-0,21 1B-0,18-0,19 2A-0,16.
Ale prawdę powiedziawszy to już nie wiem jakie ceny są ogólnokrajowymi. Każdy sprzedaje jak mu pasuje albo kto da więcej.
Jutro znowu podnosze ceny bo popyt nie słabnie a jaj nie ma Very Happy .
Z UE nie przywiozą bo oni sami nie mają. Mizgier próbował i z tego co słyszałem to tylko dwa tiry przyjechały i to jeszcze w nieciekawej cenie kupił.
Pozdrawiam i piszcie cześciej.
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 09:57 Pon 14 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam slyszalem ze znow cena poskoczyla wiecej info wieczorem. Pozdrawiam
Powrót do góry
jajcarz

PostWysłany: 11:48 Pią 11 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny szykują się do niezłego skoku w górę,wahanie jest po stronie producentów,kto ma kasę proponuje wstrzymać sprzedaże hurtowe.
2-a w dziwnej cenie 0,15-0.20zł/szt.
Czy to potwierdzacie?
Aby do poniedziałku!
Powrót do góry
ekofarmer

PostWysłany: 08:35 Pią 11 Sie 2006    Temat postu: Bomba w górę! Odpowiedz z cytatem

Very Happy Jak na razie dobrze sie kreci,ceny podobne wszedzie.Zobaczymy co pokaże nastepny tydzień.
Czekamy na wpisy innych hodowców.

Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 20:53 Wto 8 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Kolegów
Dziś sprzedawałem w następujących cenach: 0-25 S-22 1A-18 1B-16 2A-14
Od jutra podnosze wszystko o grosik.
Dużego jaja faktycznie ciężko jest dokupić chociaż ja mam kłopot kupić nawet 1A i 1B. Dziś słyszalem że jak 1A dojdzie do 0,20 to przywiozą jajka z Hiszpanii. Nie wiem ile w tym prawdy ale takie słuchy chodzą.
Szkoda że tak mało ludzi robi tu wpisy(wolą tylko czytać) ale za to na Kolegów Galla i Ekofarmera można liczyć. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 18:16 Wto 8 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na pomorzu ceny sie ksztaltuja nastepujaca 2a-14 1b-16(1Cool 1a-18(20) S-22(24) 0-25(27).Ceny w nawiasach sa cenami ogolnopolskimi ktore dyktuje Slask i Wlkp.Pozdrawiam (Do Ekofarmera cos mnie nie polubil)
Powrót do góry
ekofarmer

PostWysłany: 17:03 Wto 8 Sie 2006    Temat postu: Sprostowanie,ekofarmer nie ma nic wspólnego z Koźlakiewiczem Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKICH KOLEGÓW HODOWCÓW.JEST WTOREK 8SIERPNIA A CENKA DŹWIGA W GÓRE.DZIŚ BEZ PROBLEMU MOŻNA BYŁO SPRZEDAĆ 1A PO 19-20GROSZY A 1B PO 16-17GR. SA JUŻ TACY KTÓRZY PRZYGODNYM KUPCOM SPRZEDAJĄ 1A W CENIE 21GR !!!! W HURCIE OCZYWISCIE,ODBIÓR Z MIEJSCA.
SAM DZIŚ SPRZEDAŁEM ''0'' CZYLI TE NAJWIĘKSZE PO 100ZŁ ZA SKRZYNKĘ !!! ALE CÓŻ Z TEGO SKORO DUŻEGO JAJA JEST BAAAARDZO MAŁO.
PISZCIE KOLEDZY JAK CENY W INNYCH REJONACH.
POZDRAWIAM
Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 1099, 1100, 1101  Następny
Strona 1100 z 1101

Skocz do: