Skocz do zawartości

P.leszkiewicz

Members
 • Liczba zawartości

  418
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Mazowieckie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. slyszalem o tej cenie 🙂 powiem tak, współczuje osobom, które po tyle sprzedają....
 2. Witam ponownie :)) jak tam sytuacja w polskim drobiarstwie?
 3. Witam Jak tam sytuacja na rynku? Duża pakowania z okolic Żuromina znowu podniosła ceny w "skupie" nie jest źle jak nie nie sprzedaje w hurcie
 4. Ja mam taka od dłuższego czasu, a tylko dlatego, ze pomijam „handlarzy”. To Wy nie płaczcie, jak cena idzie do góry bo i tak swoje zarabiacie. W moim przypadku im cena zakupu wyższa tym większy zarobek. Stała marża zapobiega inflacji. To przyjedź do mnie, sprzedam Ci po 50gr. adres masz w googlu
 5. Ja mam taka od dłuższego czasu, a tylko dlatego, ze pomijam „handlarzy”. To Wy nie płaczcie, jak cena idzie do góry bo i tak swoje zarabiacie.
 6. A na jakiej podstawie wysuwasz takie przypuszczenia co? Liczyłeś mi koszty produkcji, ze uważasz, ze mi wystarczy? Uczciwa cena za jajko to średnio 35gr. [...]. P.Leszkiewicz 100% racji. Hmmm.... A to ciekawe dlaczego nie jest po 0,35gr? Ktoś sprzedaje w detalu po 0,29 a komuś nie opłaca się produkować za 0,34. A rozumiem, to pewnie te jaja z Ukrainy... A może z Marsa? Jajeczny, Twoje odpowiedzi nigdy nie były „lotne”, szkoda, ze prowadzisz biznes, a nie znasz jego podstaw. Wiesz co to nadprodukcja ? Czy to krajowa czy światowa? i co ma czyjaś sprzedaż po g.... cenie do kosztów produkcji? Jeżeli ktoś chce to niech oddaje za darmo, jego biznes. Ceny w górę L -28/29 M - 24/26 Takie są ceny w hurcie ( uprzedzam bzdurne komentarze )
 7. co we w weekend bierzecie, że co poniedziałek rano takie bzdury wypisujcie. Cena na ten moment jest bardzo uczciwa dla każdej ze stron. A na jakiej podstawie wysuwasz takie przypuszczenia co? Liczyłeś mi koszty produkcji, ze uważasz, ze mi wystarczy? Uczciwa cena za jajko to średnio 35gr. A Ty za swoje „handlowanie” najwyżej powinieneś dostać 3gr.
 8. A po co ma pisać po ile sprzedaje? Co zarobi to Jego i bardzo dobrze, bo łeb do interesów trzeba mieć. A niestety my producenci produkujemy za dużo i dokładamy do biznesu. A później wielkie narzekania na nasz los. Osoba zajmująca się handlem zawsze miała lepiej/łatwiej od producenta. Nikt nikomu nie każe produkować, a napewno nie w takich ilościach, ze musisz oddawać i dokładać.
 9. A jak z terminem płatności?
 10. Bez zmian Wszystko w górę to i cena jaj tez w górę pójdzie.
 11. Teraz pokazałeś jakim Ty jesteś producentem ))) w biznesie jestem bliżej lub dalej przez 40 lat, i powiem Ci, ze tak złe dla producentów nie było nigdy. Gdzie nie dzwonisz, z kim nie rozmawiasz, albo maja zmniejszona produkcje do minimum, albo zakończyli produkcje. W promieniu 20km ode mnie zamknęło się 5 ferm, a 4 kolejne się przymierzają do tego. Nie mów nam wiec proszę nic o prowadzeniu tego biznesu ok? Jajek na magazynie tylko dla stałego odbiorcy Ceny M 34gr. —-> L. 37gr. —> Hurtu się nie tykam, bo już dałem zarobić wszystkim dookoła.
 12. Gadasz głupoty. Na Żurominie skupują M po 31gr. , a L po 34gr. Ceny do góry, może w końcu troszkę odrobimy te 2 lata mordęgi. a moim zdaniem w du...e byłeś gó..o widziałeś i ciągłe bicie piany błahahahha na żurominie płacą 31 za m ? to chyba jeździmy na 2 różne żurki.... a tak poza tym cena stoi za m0.26 l 0.33 . Spytaj Żony może i byłem.... co za brak kultury..... a może dodam że Cie dobrze znam kolego ? bo nie raz od Ciebie brałem jajo..... i może pokaże jeszcze w jakich cenach oddawałeś hmmm ? Brak kultury? Człowieku, przeczytaj najpierw swój wpis, a później oceniaj innych. Wiele osób mnie zna, taki już ze mnie znany gość. Jeżeli masz się czym chwalić to wal. Taki biznes, ze nieraz trzeba oddawać po „groszach” żeby nie zostać z jajkiem. Bogu dzięki, ze skończyłem z „rozdawaniem” towaru.
 13. Gadasz głupoty. Na Żurominie skupują M po 31gr. , a L po 34gr. Ceny do góry, może w końcu troszkę odrobimy te 2 lata mordęgi. a moim zdaniem w du...e byłeś gó..o widziałeś i ciągłe bicie piany błahahahha na żurominie płacą 31 za m ? to chyba jeździmy na 2 różne żurki.... a tak poza tym cena stoi za m0.26 l 0.33 . Spytaj Żony może i byłem....
 14. Gadasz głupoty. Na Żurominie skupują M po 31gr. , a L po 34gr. Ceny do góry, może w końcu troszkę odrobimy te 2 lata mordęgi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...