Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko jest tak jak mowicie, przesuniecie terminu rozpatrywania, a dlatego że nie ma kto tego robić, brakuje ludzi do rozpatrywania wniosków. mit poanujacy wsrod rolnikow ze pracownik agencji zarabia 3000 na reke jest wierutna bzdura, na najnizszym stanowisku zarabia sie 1200 zł brutto w zwiazku z tym rak do pracy nie ma. Kolega ostatnio składał dokumenty do regionu, własnie do rozpatrywania wniosków, mając doswiadczenie w rolnictwie i 5 letni stąż pracy zaproponowali mu własnie 1200 brutto, reakcja chyba jasna dojazd do miejsca pracy i rodzaj wykonywanej pracy jest nieadekwatny do zarobków.

Także na decyzje troche rolnicy sobie poczekaja, a młodzi nadal bedą wyjeżdzać do Irlandii.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyłoby uprościć procedury i wnioski, i wszystko byłoby szybciej weryfikowane. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy jeżeli mam umowę użyczenia gruntu to czy muszę zaznaczyć w rubryce III 1.1.1 x - nieruchomość stanowi współwłasność lub jest przedmiotem współposiadania?

czy ktoś wie jak wypełnić opis zadań wymienionych w zestawieniu rzeczowo czy chodzi o to iz z braku czasu wypisałem długopisem te opisy czy że zamiast oznaczenie zadania wpisałem ciagnik rolniczy zamiast zakup ciagnika rolniczego

tytuł projektu zakup maszyn rolniczych

 

a pozycje z kolumny 4 wybranej tej na górze zrobili w kóko i dał strzałką do komórki wybranej tej nad sumą np 97000zł

 

i jeszcze że niewłaściwa ilość załączników wpisana jest niz stan faktyczny

 

każą odesłać w ciagu 14 dni a czy moge tam osobiście iść

jest nr telefonu i nazwisko prowadzącego.

ps. jezeli kolega będzie miał podobne nieprawidłowości to czy moge zawczasu im donieść poprawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jest z tym SPO? kiedy ARiMR będzie podpisywała umowy? czy to prawda, że najpierw muszą zweryfikowac wszystkie złożone wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jest z tym SPO? kiedy ARiMR będzie podpisywała umowy? czy to prawda, że najpierw muszą zweryfikowac wszystkie złożone wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie przyszlo zawiadomienie kiedy bendzie rozpatrywany wniosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do mnie przyszlo zawiadomienie kiedy bendzie rozpatrywany wniosek

 

mój już jest uzupełniony i czekam tylko na informacje kiedy ARiMR będzie podpisywała umowy o płatnosc ale zawodnicy nabrali wody w usta i na razie mówią, iż rozpatrzyc wszystkie złożone wnioski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu termin na wydanie decyzji i podpisanie umowy został przesunięty tym razem do 31 października mam nadzieję, iż do tego czasu uporają się ze wszystkimi wnioskami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tobie przyslali taki list kiedy bendzie rozpatrywany wniosek? ktore miales miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tobie przyslali taki list kiedy bendzie rozpatrywany wniosek? ktore miales miejsce?

 

ja byłem w pierwszej pięcdziesiątce i już dokonałem poprawek a napisali, że muszą sprawdzic wszystkie wnioski a jest ich o ile dobrze pamiętam 1293

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja jestem w lepszej sytuacji bo na slasku jest tylko 308 osob a moze wiesz gdzie sie moge dowiedziec ile kasy przyznano w slaskim lub innym wojewodztwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem w lepszej sytuacji bo na slasku jest tylko 308 osob a moze wiesz gdzie sie moge dowiedziec ile kasy przyznano w slaskim lub innym wojewodztwie?

 

najlepiej to u źródła (w ARiMR z tym, że teoretycznie osoby weryfikujące wnioski nie mogą powiedziec zbyt wiele) lub u zorientowanego doradcy tudzież jeszcze innego zawodnika, który ma styczniśc z SPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dzisiaj napisali, ze podpiszą umowę w ciągu 2 tygodni tudzież wydadzą decyzję w ciągu tego okresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam 2 pytania:

1. jak długo ARiMR odpowiada na odwołanie do Prezesa poprzez Dyrektora Odz Regionalnego miesiąc czy dłużej

2. czy zakup maszyn używanych starszych niż 7 lat jest niemożliwy w ramach dodatkowego naboru 2007 SPO?

gdyż czytam o tym w topagrar str 27 10/2007 że od 13 stycznia br. weszło takie ograniczenie do instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...