Skocz do zawartości
korsarz

Czy w Polsce można handlować chorymi zwierzętami???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy w Polsce można bezkarnie handlować horymi zwierzętami? Czy można zrobić coś z człowiekiem od kturego kupiłem chore zwierzęta? Jeśli ktoś ma bata na takiego chwasta to prosze o wypowiedz. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa prawna:

USTAWA z dnia 11 marca 2004 r. o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych.

Miłej lektury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest tala,że mógł sprzedać Ci te chore zwierzę nieświadomie...

 

więc zanim go "zlninczujesz"-po prostu z nim pogadaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na własne oczy widziałem i słyszałem jak tam leczą te zwierzaki byle wytrzymały do sprzedarzy tylko niemyślałem że to jest taki powarzny problem. Rozamawiałem z nim i powiedział że najpierw musze mu udowodnić że chore zwierzęta były od niego ,a nie moje już były chore.Paranoja. I żeczywiście niemoge mu nic zrobić zanim niebęde miał dowodów, a dowodów już niemam. Chciałby sie skontaktować z ludzmi kturzy terz tam kupowali tylko niewiem jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś sprzedał Ci chore zwierzęta zapewniając, że są zdrowe to dopuścił się przestępstwa - oszustwa. Weź dyktafon idź do gościa raz jeszcze pogadaj z nim tak, żeby powiedział to co chcesz usłyszeć. Złóż w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, dołącz taśmę, wskaż świadków którzy potwierdzą, że zwierzęta były chore, mogą to być także twoi krewni. Niech prokurator się z nim szarpie.

Powodzenia - wyrwij chwasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...