Skocz do zawartości
beetle15

Pomocy praca magisterska

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc studuije na akademi ropniczej w szczcinie tytul mojej pracy magisterskiej to "obliczanie pracy mechanicznej traktora przy sadzeniu ziemniakow" czy koś wie skąd można pozyskać jakies materiały na ten temat ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc studuije na akademi ropniczej w szczcinie tytul mojej pracy magisterskiej to "obliczanie pracy mechanicznej traktora przy sadzeniu ziemniakow" czy koś wie skąd można pozyskać jakies materiały na ten temat ???

 

poszukaj materiałów związanych z arkuszami pracy poszczególnych maszyn (chodzi mi o metodologię rzecz jasna), literatura głównie dotycząca machanizacji rolnictwa z uwzględnieniem aspektu ekonomicznego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być niemiła, ale jak mozna pisać pracę magisterską na temat, o ktorym sie nie ma zielonego pojęcia??? i jak mozna nie mieć zielonego pojęcia o temacie, który się wałkowało przez co najmniej semestr w trakcie kilkuletniego toku kształcenia??? każda uczelnia, choćby najgorsza, zapewnia mozliwośc wyboru spośród conajmniej kilku grup seminaryjnych i kilku profesorów prowadzących (promotorów), a temat pracy student formułuje sam w toku rozmów z promotorem, kiedy uda się im obojgu ustalić, co studenta najbardziej interesuje, z czego czuje się najlepszy, mówiąc językiem potocznym, co mu sprawia najmniej problemów, co jest jego konikiem, pasją, etc. może warto porozmawiac z promotorem na temat zmiany tematu pracy lub z dziekanem na temat zmiany grupy seminaryjnej? a materiały do każdej pracy bardzo łatwo można znaleźć w każdej większej bibliotece. nawet komuś, kto jakimś cudem przebrnął przez szkołe średnią, maturę i kilka lat studiów nigdy biblioteki nie odwiedzając: wystarczy napisać na kartce temat pracy, pod nim wypisać wszystkie kojarzące się z nim zagadnienia i udać się z tym papierkiem do pani bibliotekarki / pana bibliotekarza. w ciągu 3 minut będzie wiadomo gdzie i czego szukać. pozdrawiam i, mimo wszystko, powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...