Skocz do zawartości

kwantyfikator

Members
 • Liczba zawartości

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Dolny Śląsk
 • INTERESTS
  szerokie
 • AOL
  4960485
 • WLM
  brak
 1. Agencja Rynku Rolnego informuje, iż zgodnie z terminami określonymi w rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 15 listopada 2007 r. w sprawie terminów składnia wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany oraz terminu i sposobu wypłaty tej dopłaty (Dz.U. Nr 214, poz. 1581), oddziały terenowe ARR od 1 grudnia br. do 15 lutego 2009 r. będą przyjmowały wnioski o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie. W powyższym terminie składania wniosków można ubiegać się o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany zbóż ozimych (wysianych w okresie od 1 lipca do 30 listopada 2008 r.). UWAGA: NOWY WZÓR WNIOSKU Wnioski należy składać tylko na formularzu obecnie opublikowanym na stronie internetowej ARR. Formularze wniosków wykorzystywane w poprzednich terminach składnia wniosków są nieaktualne i nie będą mogły być podstawą przyznania dopłaty.
 2. Agencja Rynku Rolnego informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 15 listopada 2007 r. w sprawie terminów składnia wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany oraz terminu i sposobu wypłaty przyznanych kwot (Dz.U. nr 214, poz 1581), OT ARR zakończyły przyjmowanie wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie dla: zbóż ozimych (wysianych od 1 lipca do 30 listopada 2007 r.) zbóż jarych (wysianych w 2008 r.) roślin strączkowych (wysianych w 2008 r.) ziemniaka (wysadzonego w 2008 r.). W terminie umożliwiającym składanie wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany ww. grup roślin, tj. od 15 kwietnia do 15 czerwca 2008 r. do Agencji Rynku Rolnego wpłynęło 32 649 wniosków. Do 10 października 2008 r. ARR wydała 31 454 decyzje. Kolejny termin składania wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie rozpocznie się 1 grudnia 2008 r. i potrwa do 15 lutego 2009 r. W terminie tym będzie można ubiegać się o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany zbóż ozimych (wysianych od 1 lipca do 30 listopada 2008 r.). Z uwagi na przepisy regulujące terminy składania wniosków, ARR prosi o nieskładanie wniosków przed wyznaczonym terminem, tj. przed 1 grudnia 2008 r. WNIOSKI DOSTĘPNE SĄ POD PONIŻSZYM ADRESEM http://www.arr.gov.pl/index.php?idDzialu=01593
 3. kwantyfikator

  Agencja Rynku Rolnego

  no zmieniają się rządy i zmieniają sie ludzie......
 4. kwantyfikator

  Agencja Rynku Rolnego

  widziałeś tu jakiś związek?
 5. bezpośredni link do formularza rejestracyjnego: http://www.arr.gov.pl/index.php?idDzialu=00156
 6. Oczywiście aby uczestniczyć w jakichkolwiek mechanizmach WPR administrowanych przez ARR musisz złożyc do oddziału terenowego ARR formularz rejestracyjny, który znajdziesz na stronie www.arr.gov.pl .
 7. kwantyfikator

  Jak nazwać psa?

  ja miałem psiaka który wabił sie Murzyn, teraz mam jamnika który wabi sie Tobik....
 8. kwantyfikator

  Izby Rolnicze

  Szanowny Panie Tax-Ator No to pytam Pana po co w ogóle działalność Izb Rolniczych?
 9. kwantyfikator

  Izby Rolnicze

  Ja uważam , że Izba Rolnicza jest instutucją bardzo ważną.Jeśli opiera się Pan o dokumenty regulujące pracę Izb Rolniczych (chodzi mi o ustawę i poszczególne jej artykuły) to prosze Pana o wyjaśnienie jaka ustawa w Polsce reguluje 100% działalność jakiejkolwiek instytucji. To, że mamy chore prawo to mi nie trzeba udowadniac- ja to poprostu wiem i spotykam sie z tym na codzień.
 10. kwantyfikator

  Izby Rolnicze

  szanowny panie TAX-Ator a chciałbym Pana zapytać o to, dlaczego uważa Pan że nie mam racji pisząc ten poprzedni post? Bo ja nie widze tu związku logicznego -"Moim zdaniem kolega niestety nie ma racji "
 11. Zrobiłeś tak? Bo może bym zaryzykował, ale z mojego doświadczenia to wydaje mi się że zawsze będzie im tam czegoś brakować! Co będzie w takim wypadku????? Prześlą to do mnie, czy wyrzucą do kosza?????? na pewnio gdy czegoś zabraknie poinformują Cię o tym abyś ewentualnie dostarczył to pocztą lub osobiście
 12. W dniu 11 kwietnia br. w Dzienniku Ustaw Nr 64 pod pozycją 427 opublikowana została ustawa z dnia 7 marca 2007 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Zgodnie z art. 48 przedmiotowej ustawy, w ustawie z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej (Dz.U. Nr 225, poz. 1635) art. 2 ust. 1 pkt 3 otrzymuje brzmienie: nie podlega opłacie skarbowej dokonanie czynności urzędowej, wydanie zaświadczenia i zezwolenia przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa albo Agencję Rynku Rolnego w sprawach z zakresu wykonywania przez te agencje zadań w ramach realizacji Wspólnej Polityki Rolnej oraz innych zadań dotyczących organizacji rynków rolnych, z wyłączeniem zadań w zakresie administrowania obrotem z zagranicą towarami rolno –spożywczymi.”.
 13. ja osobiście uważam że nie ma sensu, cena 1,5-2 zeta za kwotę jest naprawdę zdecydowanie zawyżona
×
×
 • Dodaj nową pozycję...