Skocz do zawartości

Gościu

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Gościu

  dopłaty 2009

  Ja dostałem już decyzje o dopłatach JPO i UPO odziwo 23 listopada 2009r, kasy oczywiście jeszcze nie bo wyplacana bedzie od 1 grudnia. Myslę, że na początku grudnia powinienem ją mieć. ONW już dawno dostałem.
 2. Tu się zgodzę w rachubę wchodzi tylko bank spółdzielczy, nie jestem jego członkiem, ale klientem posiadam w nim konto.
 3. Nie dostrzegłem w warunkach preferencyjnych lini kredytowych, aby był zapis minimalnej wartość inwestycji, tak więc nie wydaje mi się aby na taką działke pozostał tylko kredyt komercyjny, ale myślę, że jak bym spełniał wymogi wielkości średniej gospodarstwa w województwie, to spokojnie dostałym kredyt na 15 lat.
 4. Myślę, że każdego kto bierze kredyt nie stać na kupno czegoś. Dlatego chcę zaciągnąć kredyt, bo mnie nie stać na kupno. Na kredyt mnie stać, ale chciałbym już ew wybrać najatrakcyjniejszy, jeśli byłby jakiś wybór.
 5. Ale niestety nIP jest niezbyt ,jest na duży procent, duży wkład własny i krótki okres kredytowania. Chciałym tak ew na 10 % wkładu własnego i powiedzmy 15 lat. Da sie to jakoś skredytować doradzcie coś. Pozdrowionka i dzięki za odp.
 6. Dzień dory !!! Mam do Was pytanko. Jestem rolnikiem w woj zachodniopomorskim. Posiadam 15 ha (12,5 swoje i 2,5 dzierżawa krótkoterminowa z ANR), sąsiad chce mi odsprzedać 5 ha za ok 55000 zł, powiedzcie mi czy i z jakiej lini kredytowej z dopłatami do odsetek z ARiMR mógłbym skorzystać? Szukam własnie w necie i widzę że np KZ lu MR to tylko jak powiększe gospdarstwo do min średniej w województwie (zach-pom ponad 30 ha). Ja po dokupieniu miałym dopiero ok 20 ha. Da się to skredytować, gotówki takiej niestety nie mam. Pozdro
×
×
 • Dodaj nową pozycję...