Skocz do zawartości

kurczak21

Members
 • Liczba zawartości

  171
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kurczak21

 1. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  XL-36 L-26 M-15-17 Gr to sa na ten tydzień zasadne ceny mala S zalega magazyny kosztuje mniej niz 10 groszy eksport nie szaleje
 2. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Cena siada przetwórstwo ma tanie zapasy masy i proszku ceny podam na priv. dużo jaj kupią z salci tanio/? L sie utrzyma ale dużo jest M i wchodzi.
 3. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Powoli cena kicnie wróci DO CEN z początku maja
 4. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Placilo sie za M-51 gr za 1 szt to i sie zapłaci 51 gr za 4 szt. to będzie krach /?
 5. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  M-20 gr. L-26gr. przemysł 3.20 3.40 zl. za kg eksport 0,82 euro cent,ukraina-2,60gr za kg 1kg masa pasteryzowana Ukraina 3.00zl za 1kg Finlandia jaja białe 2.80gr 1kg loko magazyn polska.jaja w proszku(ŻÓŁTKO) USA/KANADA 2.50 DOLARA ZA KILOGRAM. kontrakt na 100 ton dostawa koniec marca Kontrakty na marzec kwiecień. UE Z UKRAINY 2.35zl ZA 1KG JAJ do Niemiec 2.95zl 1kg jaj.WOLNY WYBIEG UE 1.35 -1.45 EURO za 1kg do końca marca.wszystko to bez sytuacji nadzwyczajnych,fipronil ,ogniska ptasiej grypy,. Polskie służby weterynaryjne, WIJH (WICHARS)Z URZĘDU MAJA OBOWIĄZEK BADANIA JAJ NA GRANICY Z UE, CZYLI UKRAINY na antybiotyki i w kierunku chemioterapii to pozwoli wyeliminować duże partie jaj do UE,UKRAINA straciła rynki wschodnie ,Afryka ,bliski wschód Egipt ,Afryka północna przez podniesieni cen i nie realizowania kontraktów,wiec znalazła kanał do uni...To czysta gra na rynku wolnego handlu na naszym kontynencie,pozdrawiam
 6. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Za bardzo napinacie sie na cenę M-20 gr L-25 gr ,przemysł 3,20 gr za kilogram eksport nie wielki,za wysokie ceny na marketach aby jajo dobrze szlo,te 10 mln.sztuk kur na wsi da osobie znać w kwietniu i te co sprzedali panowie na targi po przepierzeniu ,dbajcie o swoich stałych odbiorców,nie-wiemy co będzie w długim kwietniu po świętach W.Według panów miało brakować jaj na Borze Narodzenie .Ekologia wolny w. ściółka ma sie dobrze ci producenci powinni być zadowoleni .Pozdrawiam.
 7. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  jakie ceny na eksport i polski przemysł za kilogram jaj ?
 8. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Proszę sznowac cenę,takie życzenie na nowy rok 2018 ,ale cenę ustaliły już magazyny centralne największych sieci w Polsce i w UE Lidl ,Biedronka ktoś ma jakieś info ile płaci biedra ,to porównam z moimi ,lub inne sieci Niemcy proponują cenę 0,90 za 1kg. nie bardzo to już pasuje ?jak sa tu cwaniaki to niech dadzą info.
 9. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  To nie retro to fakt ta cena za 1 kg.
 10. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Radosnych i wesołych Swiat Bożego Narodzenia życzy kurczak21 wszystkim producentom i handlowcom ,do zobaczenia na pulkach .
 11. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Panie nic misio8 szanuj pan ceny i swój rynek,dużo na tym portalu sygnalistów z dyskontów i sieci ,mamy zapasy?
 12. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Jakie ceny na przemysł i czy biorą . Eksport niewielki,dożo propozycji z Ukrainy,,CZEKAMY,, na ceny i promocje w dyskontach,niespodzianka na Kaufland ?
 13. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Fantomy modne w okolicach Nowej soli i Wolsztynie,samochody i transport w naszej branży niezbędne,ja już wodę na rampie ściągnąłem jest podgrzewana a doki załadunkowe sa klimatyzowane .
 14. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Panamera to paradoks snoba.
 15. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Nastopil paradoks Giffena i Veblena ,oraz owczy pęd do gromadzenia jaj w celu uzyskania jak najwierniejszych zysków w krótkim czasie do zaspokojenia swoich potrzeb (efekt spekulacyjny) ,tak sie tworzy krach cenowy.Giffen w Polsce spełnił 3 warunki (odsyłam do Wikipedii ).nastapi kolejny paradoks cenowy? ale to po ,,6 królach,,obecnie cena nie gra żadnej roli ?
 16. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Nic dodać nic ując ARMAGEDON
 17. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Dlaczego panowie nic nie mówią o cenach na eksport, jakie ceny proponuje polski przemysł , ja te ceny znam ? ci co eksportowali wracają na polski rynek,na detalu dalej od dwóch tygodni zamówienia sa male mniejsze o 40 procent,jajko nie jest promowane,zamówienia na jaja zostyaly przesunięte lub wycofane na eksport ,polski detal nie odbiera towaru ,jaja na targowiskach po 1 zlotowce za szt.klatka stanęła jak wryta ,spadła nagle konsumpcja, piszecie ceny ale piszcie za sztukę ,na pomorzu jest L- po 80gr ale za dwie sztuki .Wisienki z tortu wam spadły ale dalej macie tort . Masa z jaj jest tańsza od jaj (na magazynach zalegają tony masy). Swoimi cenami panowie wypompowaliście polskie zakłady pakowania jaj.Sprawcie jakie ceny sa na przetargach?Strach i panika systematyczne podnoszenie cen kilka rzazy w tygodniu spowodowały zgromadzenie sie zapasów w pakowniach,oddajemy taniej niż kopiliśmy ,nie mamy wyjścia kolejne straty?brak zamówień. MAMY ZAPASY PANOWIE MAJA ZAPASY jako pleśnieje ,klatka na wasze życzenie sie roz. iła,teraz sie roz.oli wolny,sciola ,a z ekologi nieliczni beda piekli mazurki z ekologi, a po świętach będziecie pakować jaja do tych nowych pięknych samochodów i na bazary i na sieci,na Dedal.Niema żadnej zmowy rynek wymusza sytuacje.Policzcie sobie ile wysłaliście drogiego jajka na rynek.Za tydzień będzie jeszcze inna sytuacja,boli mnie to bardzo i dotyka,idę do pracy
 18. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  krolkur ??? wiadomość dla ciebie na prv ,reszta nich sie zajmie przecinkami.
 19. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Tesco M-30szt o,45gr Jaja z sokol.
 20. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Na razie towaru-ja sie dyskonty reszta stoi i czeka,no to sobie poczeka? przy cenie biedronki i lidl 6.50 L M-5.99 towar schodzi tam gdzie jest lepsza cena RESZTA DALEJ BEDZIE CZEKAŁA, nie będzie cudownego olśnienia i zrywu w handlu my już o tym wiemy,to sa ostatnie wasze wysokie ceny,za tydzień nie będzie zamówień,takich jakie panowie sobie życzą,i na pewno nie w tych cenach. Zakłady pak .maja zapasy jaj zakupione z wysokich cen ,NIE PRZECZEKACIE TEGO?
 21. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  A jak przemysł polski płaci do którego panowie sie odnosili , jak niemiecki ? ,,kupuj to co polskie,, sprzedaliście gacie,zaczynacie robić bokami? Nie będę podawał cen.W detalu jest szal,nie do opanowania? teraz dopiero zacznie sie wyścig,czekamy na pierwsze promocje w marketach ,nowe stada podochodziły pan w.w biedronce a panowie twardo,ciekawy jestem ilu dniowe będziecie wystawiać HDI dla zkladow pakowania ? ,ilu panów zaniży wagi na swoich starych sortownicach,
 22. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  świeże jaja to ceny w dystrybucji w opakowaniu typu Hartman. Niemcy 1,60euro POLSKI PRZEMYSŁ 6.90-7.10 NIE PISZE CEN zakupu na private prosze pytać,cena bezwzględnie spadnie,za wysokie ceny na detalu.
 23. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  9,60 zł. 1kg. za wolny wybieg za mało ww. kosztuje w UE 2,3 euro za kilogram ekologia kosztuje 3,3 euro za kilogram klatka od 14,11,2017 r.1.65 centów średnia cena czyli 46 gr. L nie będziecie nam wmawiać wysokich cen ,kilkanaście firm już jest wyeliminowanych z rynku czach.farm. i inni przy cenach pana jajczarek to jest porażka ? Jajek na święta nie zabraknie ///, nie przy tych cenach detalicznych????? 20-22zl.wytłaczanka jaj.Mam fajnych dostawców zarabiają beda sie rozwija wybudują odchowalnie,kopią sobie paszowozy,zmodernizują kurniki na 1-pl ,wejdę w ekologie,dokupią ziemi ,kupią nowe ciężarówki,. My handlowcy bez jednej kury tez zarabiamy ,,to jest hazard i gra ekonomiczna podnoście dokąd sie da tra la la niech kapela jajczana gra ,jak happysad-- ,,Szczęśliwi i Smutni ,,.,,np,wszystko jedno?
 24. kurczak21

  Ceny jaj spożywczych

  Export ,panowie już wiedza jaka jest cena na zachodzie,proszek dostępny z USA, jaja z Ukrainy sa w ogłoszeniach,przy tak wysokich cenach detalicznych nie będzie szalu na święta. Za chwile będzie kilka wpisów zagluszjacych,nie wypowiadam sie szczegółowo,ponieważ kupcy śledzą ta stronę.?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...