Skocz do zawartości

bilionik22

Members
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Na pewno nie jest łatwo znaleźć dobrą ofertę kredytu. Polecam osobiście adres (link)
 2. bilionik22

  Banki nęcą.

  banki na pewno nęcą klientów w reklamach, ale nie zawsze wszystko ma potwierdzenie w rzeczywistości. Odnośnie kont bankowych, na pewno warto jest zatem skorzystać z pomocy, jaką znajdziemy na stronie konto w banku.
 3. bilionik22

  Moje finanse.

  Finanse to skomplikowane kwestie. Polecam skorzystać z dobrego źródła informacji, jakim na pewno jest strona (link)l i wiele ciekawych kwestii jest tam poruszonych.
 4. bilionik22

  pieniądze na starość.

  Jeśli chcemy oszczędzać na starość lub niekoniecznie na starość to na pewno w taki sposób, aby było bezpiecznie. Polecam zatem stronę o bezpiecznym oszczędzaniu.
 5. bilionik22

  Finanse osobiste

  Niekoniecznie trzeba kontaktować się z jakimś doradcą. Wiele ciekawych informacji znajdziemy na (link) a więc polecam.
 6. bilionik22

  Dobry bank

  No cóż, skoro mówimy o inwestowaniu, to polecam stronę o funduszach inwestycyjnych gdzie można spotkać wiele cennych informacji.
 7. Trzeba podkreślić, że karta w niewłaściwych rękach nie jest bezpieczna. Na stronie dobry bank są informacje na temat usług bankowych, z których warto skorzystać. To może się przydać.
 8. bilionik22

  Wybór konta

  Warto też zapoznać się z taką ofertą - (link) - wszak konto w internecie jest dzisiaj na topie.
 9. bilionik22

  Poradnictwo finansowe.

  Zupełnie się muszę z tym zgodzić. Finanse to ciężki kawałek chleba, toteż również chciałbym w tym miejscu wskazać na jedno ciekawe miejsce. To strona (link) warto tam zajrzeć.
 10. Jeśli szukamy dobrego kredytu to ja osobiście polecam (link) myślę, że to dobre miejsce.
 11. Jeśli chcemy co nieco zaoszczędzić, a zapewne chcemy, to powinniśmy to robić z głową. POlecam zajrzeć na (link) aby to oszczędzanie było skuteczniejsze.
 12. bilionik22

  Ważna kwestia

  Jedną z najistotniejszych kwestii jest konto bankowe. Jak je wybrać? Polecam kilka podpowiedzi na (link)a to nam na pewno ułatwi wybór.
 13. bilionik22

  Alternatywa dla chwilowek?

  Przede wszystkim mówimy raczej o oszczędzaniu, a nie pożyczkach, a skoro tak to przede wszystkim bezpiecznie. Wiele na ten temat dowiemy się ze strony (link) To ważne dla naszych oszczędności.
 14. bilionik22

  Pożyczki pozabankowe

  No tak. Zawsze najlepszą opcją jest bank, ale nie zawsze jest to możliwe. Ważne jednak, aby nie wpaść w kłopoty. Warto się dobrze zastanowić zanim podejmiemy decyzję o pożyczce pozabankowej.
 15. bilionik22

  W co inwestować?

  Odwieczny problem z wyborem metody inwestowania istnieje u wielu ludzi. Myślę, że dobrą pomocą będzie odwiedzenie strony o funduszach inwestycyjnych, a nawet kilku takich stron.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...