Skocz do zawartości

_s69

Members
 • Liczba zawartości

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana _s69 w dniu 30 Marca

Użytkownicy przyznają _s69 punkty reputacji!

Reputacja

9 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. _s69

  CENA BROJLERA

  To się zdziwią jak lewoskrętni im hallala zabronią
 2. _s69

  CENA BROJLERA

  Dobre na tzw gołębie po zróżnicowaniu stada. Może lepiej niech się ktoś kto daje do Cedrobu wypowie co tam się szykuje w związku z małżeństwem polsko-arabskim. Coś Was tam informują czy sprzedadzą Was z gumofilcami?
 3. _s69

  CENA BROJLERA

  W PD od jakiegoś czasu jest gorzej. Znacznie gorzej. Cytując klasyka dobrze to już było. Oczywiście mają embargo na mięso drobiowe z PL z wyłączeniem pisklaków i żywca? O co kamon?
 4. _s69

  CENA BROJLERA

  Zaraz po robakach.
 5. _s69

  CENA BROJLERA

  Kaczka i indyk to mięso "luksusowe". A jak się zeszmaciło ludzi zieloną ideologią tak, że przestali patrzeć na jakość tylko kupują co tańsze w promocji bo za resztę muszą zapłacić za drogą energię i paliwa to się niema co dziwić. I to nie dotyczy tylko Polski ale całej UE. Zawsze twierdziłem że sukces brojlera jest spowodowany głownie jego niską ceną.
 6. _s69

  CENA BROJLERA

  Szejki się kapnęli ze hodowanie drobiu na skalę przemysłową na pustyni to utopia? Dobrze że ich nie kupi MHP bo by była kaplica dla nas wszystkich.
 7. _s69

  CENA BROJLERA

  1,54 w tych okolicach. Jedyne co bym zmienił to silniejszy starter powinni mieć. Aktualny daje zbyt łagodny start. Może to wina mini granulki w starterze, Granulacja jest bardzo mocna i niewiele jest pyły w karmidłach.
 8. _s69

  CENA BROJLERA

  Jest tylko jedna co sprzedaje dla brojlera. Agravis OST do Stęszewa dojeżdżali wiem to na pewno. Z dniem 15.03.2024 zmieniamy ceny paszy, poniżej szczegóły:
 9. _s69

  CENA BROJLERA

  Tak samo. Może jest w środku stawki - nie znam wszystkich cen w Polsce. Różnice około 30 PLn często niemiecka jest tańsza od np DeHeusa a droższa od reszty. Oczywiście rozliczana jest przez polski oddział w PLN z naszym VATem. Najlepsza jest różnica w zapachu obornika. Można w środku leżak rozłożyć i się kimnąć już po rzucie i to bez wentylatora. Muszą coś dodawać jakieś anty odoranty nie ma bata. Wrażenie w dotyku i w zapachu paszy takie jakby tam było dużo chemii.
 10. _s69

  CENA BROJLERA

  Jak mam paszę z Niemiec to tam są takie dodatki że prawie nigdy nie jest mokro. Nie wiem co dają (mleczany, zakwaszacze itd) ale różnica z polska paszą jest kolosalna. Niemniej lepiej ścielić 1,5 kg dobrze nagrzać posadzkę i potem dościelić w razie potrzeby kolejne 1,5 niż walić grubo na początku. Wilgoć bierze się z fizyki, odcinasz zimną podłogę grubą warstwą ściółki od ciepłego kurnika i potem robi się mokro bo jest różnica temperatur na skropleniu.
 11. _s69

  CENA BROJLERA

  Coraz gorsze repro stada przychodzą z uwagi na brak dobrego materiału na zachodzie. Jesteśmy niestety zależni od importu. Minrol chyba się zawiesił pewnie na 4 lata zostanie w dolinie.
 12. _s69

  CENA BROJLERA

  Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Trzeba obecnie robić dużą selekcję na początku aby potem nie hodować czegoś co wpadnie na odpad w ubojni. Taka moja rada. Nie żałować selekcji w pierwszych dniach. Szkoda pieniędzy na ratowanie śmieci. Jak przychodzi dużo mniej od zamówionego t wiadomo że na wylęgu był problem czyli słabe pisklaki.
 13. _s69

  CENA BROJLERA

  TAK, Kury nie są złe ale cena odzwierciedla jakość. Drogo.
 14. _s69

  CENA BROJLERA

  Nowy cennik szczepień na wylęgarni dostałem. Także taniej to już było.
 15. _s69

  CENA BROJLERA

  Nas jest tylko 2 tyś z czego 30% nie jest zainteresowanych strajkiem bo albo maja swoje ubojnie i mieszalnie i na rękę im tanie zborze z UA albo są na takich umowach z DeHeJsami czy Wipaszami że nic nie mogą zrobić tylko tyrać na kredyty. Jutroi w już demokratycznej Warszawie będzie więcej policji niż strajkujących, zobaczycie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...