Skocz do zawartości

keram

Members
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  kujawsko-pomorskie
 1. W Pronarz 1025 A licznik nagle przesunął się do przodu o 3500 mtg. Jak lub gdzie można go cofnąć (naprawić). czy ktoś wie ile kosztuje nowy licznik?
 2. keram

  Ceny , ceny

  Dzieki za ceny słomy, a co do cen zbóż to sprzedałem mieszankę za 620 zł/t
 3. keram

  Wędkarstwo!!!

  Mam staw 10x5x1,5 m i chciałbym troche wpuścić ryb, ale nie wiem jakich, kiedy i ile?
 4. keram

  Maszyny z unii!!

  Co sądzicie o agregacie uprawowo-siewnym z trzema rzędami . Ja nie jestem za bardzo zadowolony, bo jak troche jest resztek to się ciągle zapycha. Czy próbował ktoś rozrzedzić rozstaw graczek?
 5. keram

  Rzepak

  Siarczan lepiej dać na początek, bo może później popalić liście. Ja daje w pierwszej dawce siarczan razem z saletrą .
 6. Pływak jest dobry, bo jak odciąłem dopływ paliwa do zbiornika z pływakiem to wtedy nie ma żadnych problemów z pokazywaniem poziomu paliwa. Problem polega na tym , że jak silnik pracuje to nadmiar ropy jest zawracana do zbiornika w którym nie ma pływaka. I wtedy za pomocą węży przelewowych poziom powinien być wyrównany. Wydaje mi się , że to niedoróbka Pronara. Zrobił zbyt wąskie węże. A zapchane to one raczej nie są, bo ciągnik jest nowy, a po drugie jak zdjąłem węzyki to ropa płynie.
 7. keram

  Ceny , ceny

  Czy orientujecie się może po ile jest słoma w małych kostkach i ile waży bela słomy ?
 8. witam. Mam pronara 1025a i problem ze wskaźnikiem stanu paliwa. Gdy jest go mniej (poniżej połowa w zbiornikach) to po odpaleniu i upływie paru minut kontrolka spada do zera. Po moich obserwacjach doszłem do wniosku że przyczyną są zbyt małe węże przelewowe pomiędzy zbiornikami. Mam pytanie czy też Macie taki problem i jak go rozwiązać?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...