Skocz do zawartości

drago11

Members
 • Liczba zawartości

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • AOL
  9323403
 1. Chciałbym dowiedzieć się czy jest sprecyzowany okres ustawowo podjęcia stażu w rolnictwie lub sadownictwie ? Urząd Pracy sam wybiera i decyduje o okresie stażu ?
 2. na terenie województwa dolnośląskiego weterynarz kasuje za dojazd i za świadectwo a ja sie pytam jaka ustawa reguluje warunki pobierania opłat za świadectwa to rozkłada ręce ;/.Czy te świadectwa muszą być wypisywane dla każdego rolnika niezależnie czy wykryto wcześniej u niego w stadzie chorobę aujaszkiego ?
 3. Podobno polskie prawo nie sprecyzowało czy świadectwo zdrowia jest obowiązkowe.Weterynarz nie bada świń tylko wypisuje w domu świadectwo więc czym ono jest ?
 4. Witam .Chciałbym otrzymać opinie lekarzy weterynarii którzy wypowiedzą sie w sprawie regulacji prawnej dotyczącej wystawienia świadectwa sprzedaży trzody dla rolnika .Słyszałem że każde województwo traktuje to inaczej .Dochodzą mnie głosy że weterynarze nie mają prawa pobierać opłaty za takie świadectwa ?.Chciałbym poznać podstawę prawną tego przepisu .
 5. skończyłem szkołe średnią i zdałem mature a teraz szukam szkoły policealnej która da mi tytuł Technik Rolnik i znalazłem taką szkołe o profilu Rolnictwo ale problem polega na tym że jest zamało chętnych aby wystartował ten profil wiec szukam zastępczego który dał by mi tytuł Technik rolnik ale jaki to profil może być zastępczy ?
 6. drago11

  Problem ze szkołą ?

  słuchaj ja nie chce zdawać jakich egzaminów tylko szukam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie znasz czy nie bo mnie tylko to interesuje a nie jakieś egzaminy
 7. drago11

  Problem ze szkołą ?

  Ja skończyłem szkołe średnią i zdałem mature a teraz szukam szkoły policealnej która da mi tytuł Technik Rolnik i znalazłem taką szkołe o profilu Rolnictwo ale problem polega na tym że jest zamało chętnych aby wystartował ten profil wiec szukam zastępczego który dał by mi tytuł Technik rolnik ale jaki to profil może być zastępczy ?
 8. jaki profil musiałbym ukończyć w szkole policealnej aby otrzymać tytuł Technik Rolnik ?Chodzi mi o to jakie kierunki ewetualne dają tytuł Technik Rolnik
 9. jaki profil musiałbym ukończyć w szkole policealnej aby otrzymać tytuł Technik Rolnik ?Chodzi mi o to jakie kierunki ewetualne dają tytuł Technik Rolnik
 10. drago11

  Macior/Loszki

  czym się różnią premisky od koncentratów ?
 11. drago11

  Macior/Loszki

  czekam na odpowiedz
 12. http://jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt Dzięki ale jak tam znaleść mam rzecz która szukam i gdzie są te smarowniki ?
 13. drago11

  Macior/Loszki

  a jakiej firmy koncentrary polecił byś ?
 14. drago11

  Macior/Loszki

  Chodzi mi oto czy jak będe dawał nonstop taki sam rodzaj paszy czy ma to wpływ na liczebnośc mioty np dają taką mieszanke koncentrat + śrut z żyta i mieszanki(owies w większości )
×
×
 • Dodaj nową pozycję...