Skocz do zawartości

adami6

Members
 • Liczba zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  łódzkie
 • OCCUPATION
  rolnik, doradca
 1. Na jakiej podstawie ARiMR stwierdza czy dana działka nie była utrzymywana w dobrej kulturze na dzień 30 czewca 2003r? Z tego co wiem pracownicy Agencji mają możliwość wizualizacji określonych działek i na podstwaie tego mogą stwierdzić czy na danej działce rośnie las lub są jakieś samosiemy drzew i jeśli tak jest przypisują błąd DR 10. Natomiast jak określą brak dobrej kultury jezeli nie ma na działce żadnych drzew a jedynie były tam nieużytki (okreśone w ewidencji gruntów jako użytki rolne)?
 2. Wydaje mi sie ze tak do końca to nigdy nie jest pewne w tej agencji Najpierw przysłali znajomemu że wniosek przeszedl wstepna selekcję a poźniej jak grom z nieba przysłali pismo że może sobie zabierać papiery bo we wniosku brakuje wypełnionej tabeli z informacją o powierzchni działek ewidencyjnych Miał ktos juz taki przypadek? Agencja podpiera sie paragrafem 14.1 rozporzadzenia i wygląda to beznadziejnie. Mozna sie niby odwolać ale co można w odwolaniu napisać, że ta tabela nie była wypełniana Tłumaczenie ze było zbyt mało czasu na wtypełnienie wniosku chociaz sie ma ponad 100 dzialek nie zrobi zadnego wrazenia na Agencji Tak jest w łódzkim OR może w innych województwach do tego inaczej podchodzą?
 3. Witam Mam taki dylemat może mi ktoś pomże. 11 listopada mój znajomy kończy 60 lat, ale chciałby złożyc jeszcze wniosek na ciągnik. Jakby złożył wniosek 9 listopada to mógłby się załapać czy ma sobie nie zawracać tym głowy? Czytałem dokładnie rozporządzenie i w paragrafie 2 jest napisane, że jesli nie ukończył 60 lat to może się ubiegać o pomoc. Natomiast w paragrafie 6 wymienione są warunki jakie trzeba spełniać aby uzyskać pomoc i wylączony jest ten podpunkt dotyczący wieku beneficjenta. Napewno Agencja przez 2 dni nie sprawdzi wniosku i nie podpisze z nim umowy Liczy sie w końcu data złożenia wniosku czy data podpisania umowy?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...