Skocz do zawartości

zuzia

Members
 • Liczba zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  lubelskie
 1. Słyszałam że można ubiegać się o dotację na rekultywację działki. Może ktoś z was wie gdzie szukać na ten temat informacji?
 2. mam pytanko Czy zakup wiertarki, kosy spalinowej zalicza się do środków trwałych?
 3. nie martw się andrzejrobert75 pieniądze na pewno otrzymasz do końca lutego. Ja dopłaty rolnośrodowiskowe dostaję już od 3 lat. Zawsze były w terminie. Ja otrzymałam w tamtym tygodniu
 4. Tablice zamówiłam w firmie wykonującej tablice reklamowe. Produkt ten musi być wykonany na zamówienie,bo tablica między innymi zawiera informację co zostało zakupione.
 5. Osoby kontrolujące były raczej w porządku. Nie szukały dziury w całym.Pierwsza rzecz na którą zwracają uwagę to tablica!!!.Poza tym numery fabryczne na maszynach i wszystko co we wniosku;wymiary budynków, magazyny na nawozy i opryski, atest na opryskiwacz, zaświadczenie ukończonym kursie chemizacyjnym itp
 6. Podejrzewam że to będzie zależało od regionu. U nas w lubelskim myślę że ten termin dotrzymają. sama jestem już po kontroli i czekam na pieniądze
 7. A przy ,,złej woli''po 30 latach nawet gdy istnieją spadkobiercy pole przechodzi na twoją własność.
 8. w UG nikt ci nie podpisze dzierżawy, bo pole nie jest ich własnością. Najlepiej i grzecznie płacić podatek wówczas oDebra1ć ci prawo do użytkowania może jedynie spadkobierca- osoba z prawomocnym wyrokiem.
 9. dostajecie płatności rolnośrodowiskowe czy tylko decyzje
 10. ja już podpisałam umowę!!!!!!!!!!! niestety realizacja dopiero w listopadzie mimo że maszyny od trzech miesięcy stoją na podwórku.
 11. człowieku my tu czekamy na realizację poprzedniej edycji. brakuje tylko nowego naboru. dostateczny mają tam bałagan i przeooooogromne OPOżNIENIE!!!!
 12. nie mam żadnych znajomości ale mam nadzieje że mój wniosek rozpatrzą pozytywnie. Trochę sam jesteś sobie winien mogłeś odwiedzić ,,szanowną agencje'' i uzupełnić wniosek o brakujące informacje nawiasem mówiąc gdy brakuje tej tabeli, odpisów z ksiąg wieczystych i umów dzierżaw to osoba weryfikująca nie ma co robić bo te rzeczy są właśnie sprawdzane na początku
 13. dobrze kombinujecie. Teraz całą działkę należy obrysować i rozdzielić uprawy przerywaną linią, na środku oznaczyć A/A1 i w odpowiednich miejscach wpisać nazwę rośliny. W naszym oddziele agencji żądają jeszcze aby dopisywać czy zboże jest jare czy ozime, ale co kraj to obyczaj.
 14. zuzia

  dotacje de minimis

  dzięki hans chyba że warto skożystać z tej dotacji
 15. zuzia

  dotacje de minimis

  czy ktoś z was korzystał z dotacji ,,de minimis'' do zakupu wapna nawozowego? napiszcie jakie są warunki uzyskania tej pomocy i na jakie ewentualne pieniądze mogę liczyć.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...