Skocz do zawartości
awe

Ciągnik Kubota

Rekomendowane odpowiedzi

moze nie na temat ale ile kosztuje KUBOTA M105 ???

male robim te ciagniczki tylko 105 km:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mi sie nie podobaja te ze z zaokraglona maską, prawdzwy ciagnik musi dobrze pracować i mało palić a nie tylko fanie wyglądać. Ja wierzę że kubota będzie mi dobrze służyła. Sprzedawca twierdził, że jak będę lał dobry olej i paliwo i na czas zmieniał filtry to do pierszego remontu silnika przejedzie 25000 godzin. Kurcze to mój wnuk chyba będzie robił remont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wydaje mi się ze kubota to będą mocne ciągniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podobno 105 ma kostowac 35tys euro, drogo, ale te me9000 tanie sa - za 28000 euro masz ciagnik 95km, rewers bez sprzegla, klime i inne bajery i kurcze nie trzeba doplacac za zaczepy i obciazniki. to mi sie podoba. nie tak jak w zetorze, niby ciagnik tani, a jak sie podolicza to co musi jeszcze w im być to wychodzi drozej od kuboty. A o ile ona jest lepsza! pozdrawiam mleczarzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUBOTA ME 9000 94 KM 29 000, Euro

 

KUBOTA ME 8200 86 KM 28 000, Euro

 

Cena z oferty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie duża roznica w cenie miedzy 9000 a 8200. 1000Euro.opłaca sie dołozyc i miec te 8KM więcej zawsze sie przyda w zapasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ME5700 (62,5KM) - 23900 Euro, a wszystkie modele w standardzie mają klime, rewers hydauliczny, biegi pelzajace, wspom. kierownicy, zaczepy obciazniki. ceny nie są duże, a wszystko jest. Z tego co wiem to jeszcze żaden w Polsce sie nie zepsuł. Niech użytkownicy piszą swoje opinie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kubota przdstawia rzeczywiście mocną ofertę. Myśle że bardzo szybko wyprze Zetora z Polski. I dobrze bo toco oni teraz robią z klientem, przechodzi ludzkie wyobrażenie. Kubota, do dzieła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja też coś dodam!

 

same i lamborghini niech też sp... KUBOTA do roboty!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami spier******** kto chce Kubote niech kupuje Kubote a od Zetorów i Same WARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubota to najgorsze gówno jakie widziałem (no moze poza Ursusem ). Zetora z rynku nie wyprze chociazby z tego wzgledu, że Polacy sie do niego przyzwyczaili, a Lambo czy Same to troche inna klasa Do tych którzy tak wychwalaja kubotę mam pytanie. Skoro jest taka dobra to dlaczego tania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadnej marki nie mzna dyskryminowac

ale to co wypisuje gosc przechodzi9 ludzkie pojecie

chyba kazdy potrafi sie domyslic ze im wieksza konkurencja na rynku tym lepiej jest dala nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mówiłem kicha która sie cenni "kubot" hihihihih :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge tam wrócic ale ty nie bo pewnie nie umiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kubota przdstawia rzeczywiście mocną ofertę. Myśle że bardzo szybko wyprze Zetora z Polski. I dobrze bo toco oni teraz robią z klientem, przechodzi ludzkie wyobrażenie. Kubota, do dzieła!

 

Ja też coś dodam!

 

same i lamborghini niech też sp... KUBOTA do roboty!!!

 

Poraz kolejny napisze, że są ludzie na tym forum, którzy mają kompleksy widząc włoską myśl techniczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

niech szczerze odpoiedzą przeciwnicy Kuboty, czy ją wogóle widzieli! bo sama nazwa o niczym nie swiadczy. Ja nawet jezdzilem taką na pokazach i złego słowa o niej nie powiem. Czekam wlasnie na rozpatrzenie wniosku SPO, więc mnie nie zniechęcajcie. Pozdrawiam użytkowniów Kuboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego zwolennicy Kuboty obrażają innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak ze jak komus dadza sie przejechac ciagnikiem na jakiej wystawie np. kubot-ą osobie która całezycie pracowała c 360 lub c330 to poczuje sie jak w raju i napali sie na ten ciagnik. Moge założyc sie ze jakbys w tedy przejechał sie np. Nh to teraz bys kupował NH, a nie Kubote. Ja przed kupnem swojego 7341 nigy nie jezdziłem takim ciagnikem, ale wczesniej miałem 7211 i to mi wystarczyło. A kubota na naszym rynku to jest nowosc i z dłuższym uzytkowaniem moga pojawiac sie problemy np. z czesciami. A o sprzedaniu w pózniejszym czasie to juz nie wspomne z bedzie ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo a nich jakis "znawca" kubota przedstawi nam koszty eksploatacji (serwis czesci itp) a nie ze zaczepy sa gratis bo i do mtz sa dodawane za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w MF też za zaczepy nie musiałem dopłacać do przyczep mam automatyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr nie porownuj kubota do mf

kubot=mtz(bealorus,pronar)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównałem dopłacanie za różne bzdety

 

A MF to nie jest wcale jakiś super sprzęt po 3 latach podchodze do niego bez entuzjazmu , siadam i jade i koniec. Poprostu traktor i tyle , taki byle jaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Kubota jest Feee a Zetor jest ok. Morze i tak jest . Ale tak konkretnego to nikt chyba nic nie wie o tym ciągniku , Ja też nie i dlatego się nie wypowiadam a chciałem się czegoś konkretnego dowiedzieć od szanownych użytkowników tegoż forum.A ponieważ każda nowość to wielka tajemnica .

Ja mam taki przykład: Kupiłem w 1999 roku Matiza spotykając się za parę dni z sąsiadem dał mi do zrozumienia że po co kupiłem takie dosłownie(gówno) dwa lata później ten sam sąsiad kupił takie samo g...o tylko w innym kolorze .i tym g.. przejechałem 130000km bez naprawy .

Podobnie było też z T25 kupiłem jako pierwszy i komentarzy było mnóstwo , a było ok.

Kuboty chyba nie kupie ale z innych powodów.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego co zrozumiałem to jest Japoniec jeśli tak to nie życzę nikomu kupna. Sprzętu nie znam ale od kilku lat wspieram swemi złociszami przemysł Japoński. Szczerze powiem że jest to masochizm graniczący z perwersją.

1 Japońska mentalność mnie przeraża i fascynuje zarazem: ich zamiłowanie do przerabiania drobnych pierdoł co 3 miesiące robi wrażenie. A ile jest zabawy i śmiechu jak kupisz część i się modlisz żeby pasowała.

2 Część są ale na zamówienie a w Polsce jak to w Polsce aż się człowiek ze śmiechu zachodzi jak słyszy kolejny raz: „No wie Pan tak jest cena, nic nie poradzę (pewnie kur… jak Japońska część jest sprowadzana ze Stanów do Niemiec a Niemiec do Polski to cena musi taka być”

3 Serwis. Ooo z tym to nie ma żartów bo się ze szczęścia można przekręcić.

 

Mimo to kocham Japoński sprzęt i jeśli się okażę że KUBOTA to rodowity Japoniec zrobię wszystko żeby go mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten,który napisal ze kubota=mtz, mono sie myli.Ale zobaczycie to dopiero po kilku latach, po których kubota będzie pracowała bez zarzutu i żadnych napraw, a mtz będzie już w połowie nowym ciągnikiem, bo tyle części zostanie wymienionych. Jeśli ktoś chce porónywać jakość do jakiejś innej marki, to ma trudne zadanie. Niektórzy porównują do deera, ale w porównaniu z nim ma o wiele niższe spalanie. Do niedowiarków: prawda i tak wyjdzie na jaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...