Skocz do zawartości
luk

Opinia o Korbankach

Rekomendowane odpowiedzi

to zależy od dochodów no ale korbanek pewnie sie załapuje na ostatni pułap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

oj grzesio grzersio

z podatkami to u ciebie na bakier, koles co pisal o podatkach ma racje, sa przeciez progi podatkowe i w zalezności ile zaribisz czy jaka jest kwota taki placisz podatek, firmy zarabiajace duzo rzeczywiscie placa podatek wiekszy niz 19% tzn nie placa z wyliczen im wychodzi ze musza ale tak sobie to omijaja zgodnie z prawem ze maja czy to ulgi czy tam zwolnienia, nie pamietam kwoty ile to jest na 19%, kupi co kolego to litwa u nas nie jest i nie mamy podatku liniowego wiec muysimymy placic roznie.............i nie badz dla kolegow towarzyszy nie mily piszac "nie pisz glupot" uzywaj bardziej cywilizowanych zwrotów, nie stac cie na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sorry grzesio,

zle zerknalem na topic i tobie sie oberwalo ale juz wiem do kogo pije....moja wina.......sorki to do kogo innego:)))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorry grzesio,

zle zerknalem na topic i tobie sie oberwalo ale juz wiem do kogo pije....moja wina.......sorki to do kogo innego:)))))))))))))))))))))

No problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Macie temat, zamiast patrzeć komuś w portfel najlepiej zabierzcie się sami do roboty.

Jak sprzedawca lub fabryka nie zarobi i padnie to gdzie kupicie części popatrzcie ma Hassię, Beckera, Bizona telepiemy się na podróbach. Siadają po dnu roboty.

Do DDD taka robota.

Wolę spokój jak mam robotę wiem, że kupię części, wtedy nie ma ważniejszej sprawy.

Nieważne JD, New Holand czy inny.

Po za tym jak zarabia to znaczy że ktoś to kupuje nie za kradzione tylko zarobione. T tacy sami ludzie jak my.

Gaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie temat, zamiast patrzeć komuś w portfel najlepiej zabierzcie się sami do roboty.

Jak sprzedawca lub fabryka nie zarobi i padnie to gdzie kupicie części popatrzcie ma Hassię, Beckera, Bizona telepiemy się na podróbach. Siadają po dnu roboty.

Do DDD taka robota.

Wolę spokój jak mam robotę wiem, że kupię części, wtedy nie ma ważniejszej sprawy.

Nieważne JD, New Holand czy inny.

Po za tym jak zarabia to znaczy że ktoś to kupuje nie za kradzione tylko zarobione. T tacy sami ludzie jak my.

Gaweł

 

gaweł jak ty jestes taki jak panstwo korbanek to wspułczuje sasiadą i kontrachętą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiemy wiemy luk Valtra najlepsza. Reszta to szajs . Jeszcze tylko patrzeć jak się wypowie Czarny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiemy wiemy luk Valtra najlepsza. Reszta to szajs . Jeszcze tylko patrzeć jak się wypowie Czarny :lol: :lol: :lol: .

 

 

nie oto chodzilo :shock:

 

/edit

aa jeszcze jedno rolniku1 miales ty wogule z firmą dh korbanki kontakt????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie powiniście się czepiać tej firmy. Gadają, że inne ciągniki są do niczego ale jak ktoś chce sprzedać cokolwiek to przecież nie powie, że jego jest nie dobre bo wtedy nic nie sprzeda. Teraz kupuje ciągnik oczywiście poszedłem do d/h korbanek zapytać się jaki sprzęt i jakie wyposażenie itp. Jest tam bardzo miła obsługa, nie to co w chemirolu jednak na fenda mnie niestać a class jeszcze nie wyprobowany więc i tak kupiłem JD. Jednak tego JD też nie kupiłem w chemirolu ponieważ niechcieli mi zejść do tej sumy co dawala inna firma kiedy pokazałem ofertę z tamtej firmy to oni ich nastraszyli ale ja i tak ich kiwłem i zamowiłem w jeszcze innej firmie. Przepraszam za błedy.

 

/edit Błędy poprawione. Mod (ps. chyba wszystkie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jakiego jdeere kupujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie powiniście się czepiać tej firmy.Gadają że inne ciągniki są do niczego ale jak ktoś chce sprzedać co kolwiek to przecież nie powie że jego jes nie dobre bo wtedy nic nie sprzeda. Teraz kupuje ciągnik oczywiście poszedłem do d/h korbenek zapytać się jaki sprzęt i jakie wyposażenie itp. Jest tam bardzo miła obsuga nie to co w chemirolu jednak na fenda mnie niestać a class jeszcze nie wyprobowany wiec i tak kupiłem JD.Jednak tego JD też nie kupiłem w chemirolu ponieważ niechcieli mi zejć do tej sumy co dawala inna firma kiedy pokazałem oferte z tamtej firmy to oni ich nastraszyli ale ja i tak ich kiwłem i zamowiłe w jeszcze innej firmie. Przepraszam za błedy.

 

 

pamietaj tylko sie pytales ale jak zabrniesz dalej to wystawia rogi poczytaj posty na dole goscia który u nich pracowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do luk

luk masz racje z panstwem korbanek.....tak na marginesie ci powiem to niektorzy goscie w ogole nie kumaja o co na tym forum chodzi...my nie opisujemy przeciez sprzętu bo sprzet dhk sprzedaje dobry, czasami sie cos trafi przypadkowo.....tylko po raz enty mowie CALA TA OTOCZKA JEST DO D...... JAK ONI TRAKTUJA KLIENTA.....LUDZIE ZROZUMCIE TO...NIKT TU NIE PISZE ZE VALTRA JEST THE BEST....TO JEST SUBIEKTYWNE ZDANIE BO SIE U KOGOS SPRAWDZILA......TU CHODZI O DHK....ZROZUMCIE TO I PISZCIE KONKRETY A NIE SADZI SIE CO JAKIS CZAS KTOS ZE KORBANKI SA OK...GOWNO PRAWDA...CI OBRONCY TO CHYBA GOSCIE Z WYCIECZEK KORBANKOWYCH...NAPILI SIE NAJEDLI....I MYSLIA ZE KORBANEK TO TAKI GOSC BO IM TO ZAFUNDOWAL...TO MY ROLNICY ZA TOP PLACIMY.....MAM RACJE LUK??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram w 100%

nikt tu nie twierdzi ze maszyny sa złe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło mnie jest filia i dzisiaj pytałem się o podorywkowy agregat i mają najtaniej w porównaniu z innymi aż się zdziwiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Flipiflap i Luk, wyście są tacy rolnicy jak ze mnie ksiądz To wy - "rolnicy" płacicie w podatkach za tą wyżerkę ? To za tą wyżerkę płacą także ci co nic u nich nie kupią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Flipiflap i Luk, wyście są tacy rolnicy jak ze mnie ksiądz ;) To wy - "rolnicy" płacicie w podatkach za tą wyżerkę ? To za tą wyżerkę płacą także ci co nic u nich nie kupią?

 

 

:shock:

:D :D :D :D :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Luk Ty z tym drugim fipilap - ile wyście zapłacili za wycieczki Korbanka , z postu tego drugiego wynika ze dokłada Korbankowi do interesu - z jakich podatków - pomyśl człowieku nim coś napiszesz..

Luk jak jechałes z Valtrą do Finlandii to wszystko jest ok jak ktos jedzie z Korbankiem to oczywiście jest źle.

 

Ja w Valtrze nic nie kupiłem - ale chyba luk zafundowalem Ci wycieczkę do Finlandii ( idąc waszym tokiem rozumowania)

 

Ursus No. 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ursus No.1 uuuuuuuuuuuuuu jak na to wpadłeś Ja byś napisał Fendt albo JD to bym się zgodził jak byś napisał Deutz, NH, MF to bym to przemilczał ale jak piszesz Ursus to już lekka przesada. Poza Polską to chyba Ursus nigdzie nie ma wziecia poza pojedyńczymi przypadkami. To Zetor lepiej się sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To była taka mała prowokacja . , dla rozluźnienia atmosfery.

Widzę że trochę sie udało . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nadal sie rolniku 1 nie przedstawiłas

 

/edit

Ursus No.1 uuuuuuuuuuuuuu jak na to wpadłeś :D Ja byś napisał Fendt albo JD to bym się zgodził jak byś napisał Deutz, NH, MF to bym to przemilczał ale jak piszesz Ursus to już lekka przesada. Poza Polską to chyba Ursus nigdzie nie ma wziecia poza pojedyńczymi przypadkami. To Zetor lepiej się sprzedaje.

 

widac kto jest tu ksiedzem a nie rolnikiem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki do mnie pijesz. Ja wyrażam tylko swją opinię.

Jak Ursus jest nr 1 to w takim razie Fendt jest nr 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież z tym Ursusem to był żart . Co jest z waszym poczuciem humoru .

 

/edit

Zobaczcie jak kiedys człowiek sie cieszył z Ursusa a teraz.....Czasy się zmieniają.

Z tym żartem to chyba przez sentyment do starych czasów . Teraz wybrzydzamy na maszyny zachodnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luki do mnie pijesz. Ja wyrażam tylko swją opinię.

Jak Ursus jest nr 1 to w takim razie Fendt jest nr 2. :o

oj grzes to nie do ciebie tylko do anonilowego rolnika

 

/edit

Zobaczcie jak kiedys człowiek sie cieszył z Ursusa a teraz.....Czasy się zmieniają.

Z tym żartem to chyba przez sentyment do starych czasów . Teraz wybrzydzamy na maszyny zachodnie 8) .

to taki zartownis z ciebie rolniczku 1 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Valtra the BEST - LUK

John deere the BEST - CZARNY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...