Skocz do zawartości
luk

Opinia o Korbankach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

ludzie jada sobie do dhk i tam krolewskie przyjecie-obiadek kawka ciasteczka a rolnik mysli sobie-ale firma , niezle funduja wszystko, ))) zaraz zaraz to wszystko jest w cenie jaką rolnik zapłaci za maszyne he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pojedzcie do valtry to jest firma na miare XXI wieku i do fabryki mozna pojechac i luknac co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ustawilem sie korbankami też na maszyny i jak zwykle trzeba było wplacić co nie co do umowy od razu zwietrzyłem o co chodzi, kolega mi po prostu doradził i kasy nie posłałem, przez pewnien czas to chodzili za mna, byłem najważniejszy, telefony po 7 razy dziennie, jak nie dostali czego chcieli to z tego najlepszego stałem sie tym najgorszym, zreszta dostałem lepsza ofertę od konkurencji to normalna kolej rzeczy że poszedłęm tam gdzie taniej, czy ktoś zrobiłby inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i racja kolego tak powiem H im w D za takie podejscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kupilem od dhk monosema, wydatek ladnych pare tysięcy, monosem miał wsiewać w róznych opcjacch-ilość tysięcy nasion kukurydzy na ha, oczywiście przed kupnem poinformowano mnie że tak jest, zdecydowałem się, po zakupie okazało się jednak że siewnik punktowy sieje tylko z jedną opcją, skontaktowałem się ze sprzedawcą, oczywiście nie był już taki miły, no i powiedział mi że jak chcę inne opcję to mogę sobie dokupić tarcze wysiewające, powiedzaiłem na to-jak to? mówił pan ze są te tarcze, a on na to -widziały gały co brały i daj pan spokój, tarcze kosztują 200 zł i są dostepne na magazynie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za takie cos porzedłbym do sadu i sprawe tak nagłosnił

zyli tylko jedna mozliwosc miales wysiewu na ha a jle bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do piootra: co działo ci sie z claasem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do piootra: co działo ci sie z claasem ?

 

Codiło mi ogólnie o podejście korbanko ja kupiłem MF 4270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

faktem jest ze maja duzy udzial w rynku istad moze ta arogancja , malych maja w d..... i moga sobie pozwolic na takie traktowanie

wielu rolnikow mowi-u korbanka kupujesz tylko raz, przeplacasz i jeszcze na dodatek sprzet ktory mial okazac asię lepszy od pojazdow księzycowych zawodzi, drugi zakup juz nie u korbankow.

szczegolnie mocno przereklamowany jest fendt miedzy prospektem a praktyka jest ooooooogromna przepasc, lepiej zdecydowanie wypada Claas , ta maszyna sprzedaje i reklamuje sie sama, praktycznie moze istniec bez korbanka........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktem jest ze maja duzy udzial w rynku istad moze ta arogancja , malych maja w d..... i moga sobie pozwolic na takie traktowanie

wielu rolnikow mowi-u korbanka kupujesz tylko raz, przeplacasz i jeszcze na dodatek sprzet ktory mial okazac asię lepszy od pojazdow księzycowych zawodzi, drugi zakup juz nie u korbankow.

szczegolnie mocno przereklamowany jest fendt miedzy prospektem a praktyka jest ooooooogromna przepasc, lepiej zdecydowanie wypada Claas , ta maszyna sprzedaje i reklamuje sie sama, praktycznie moze istniec bez korbanka........

 

Najbardziej przereklamowany jest FENDT 309 ma mało palić a chla jak smok

Duże z silnikami MANA palą mało kierowcy kradną rope a właściciele są zadowoleni że tak mało palą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no nie wiem czy masz rację, ja mam claasa 656 ale mój brat w Danii pracuje na fendtach 711 i 712 i mówi że ogólnie są lepsze, mniej palą i są cichsze, lepszy układ kierowniczy, mówi że szkrzynie bięgów bezstopniowe to super rzecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

opropos fendta 309 znam rolnika ktoremu po 50 mtg pekł wał w silniku niezla checa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do zonk

a co ci po pompowtryskiwaczach jak u nas paliwo jest jakie jest, niech ci cios walnie to jeden pompowtryskiwacz potrafi niezle kieszen oproznic i co mi z cichej pracy...........a z ta ekonomia to roznie bywa.....w gazetkach rolniczych tak dobrze nie wypadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy masz rację, ja mam claasa 656 ale mój brat w Danii pracuje na fendtach 711 i 712 i mówi że ogólnie są lepsze, mniej palą i są cichsze, lepszy układ kierowniczy, mówi że szkrzynie bięgów bezstopniowe to super rzecz

 

W czym nie mam racji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

claas? skladak z byle czego, a poza tym to kiedys renoult i w tej samej fabryce klepany teraz tylko naklejki inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opropos fendta 309 znam rolnika ktoremu po 50 mtg pekł wał w silniku niezla checa

 

I co zrobił go korbanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zrobil zrobil w ekspresowym tempie, ale to podobno mialo byc nie zniszczalne, niech się spali zarowka w nim ale niech nie peka wal........no mam racje czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jeszcze kiedys korbanek o fendtach mowil ze sa takie dobre ze na sciane wjezdzaja? kto z rolnikow jezdzi po scianach, ilu was jest? ja nie znam nikogo? zna ktos kogos jezdzacego po scianach??????? czy to tylko brak konkretnej argumentacji sprzedawcow ze fendt to rzeczywiscie dobry ciagni...a na cholere mi fendt i sciany,,,,,ja oram glebe a prawda jest taka ze fendt ma problemy z uciagiem bo jest po prostu nieco za lekki...........a w ogole fendt to nie te pieniadze za te jakosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrobil zrobil w ekspresowym tempie, ale to podobno mialo byc nie zniszczalne, niech się spali zarowka w nim ale niech nie peka wal........no mam racje czy nie?

 

pewnie

 

TEn 309 jak ja kupowalem MF 110km to ze 40000 był droższy w tych pieniądzach to był JD 6520SE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do zonk

a co ci po pompowtryskiwaczach jak u nas paliwo jest jakie jest, niech ci cios walnie to jeden pompowtryskiwacz potrafi niezle kieszen oproznic i co mi z cichej pracy...........a z ta ekonomia to roznie bywa.....w gazetkach rolniczych tak dobrze nie wypadaja

 

kolego pomyliles chyba pompowtrysk z camonreil (byc moze pomylka w pisowni)

na pompowtrysku mozesz bez prblemu jezdzic na czystym oleju leprzy jest niz pompa rotacyjna i tloczkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do luk

 

w zadnym fendt nie ma commonrail sa na pompowtryskiwaczach a olej tu nie ma nic do rzeczy kolego bo ja mowie o plaiwie zasiarczonym bo odbarwiaja tak olej opalowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

i nie camreil tylko commonrail-to jest byk w pisowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do luk

 

w zadnym fendt nie ma commonrail sa na pompowtryskiwaczach a olej tu nie ma nic do rzeczy kolego bo ja mowie o plaiwie zasiarczonym bo odbarwiaja tak olej opalowy

 

pompowtryski sa wytrzymalsze niz pompa przerabialem ten temat przy zakupie ciagnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do luk

 

w zadnym fendt nie ma commonrail sa na pompowtryskiwaczach a olej tu nie ma nic do rzeczy kolego bo ja mowie o plaiwie zasiarczonym bo odbarwiaja tak olej opalowy

 

pompowtryski sa wytrzymalsze niz pompa przerabialem ten temat przy zakupie ciagnika

 

No nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no to musisz przerobic powtornie, bo wlasnie zwykle pompy sa wytrzymalsze , czemu stare zgredy nadal jezdza czy to na opale czy na dobrym, nowe generacje silnikow sa wrwazliwsze na paliwo, jedz do serwisu to ci poopowiadaja co jes dobre a co zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...