Skocz do zawartości
markant50

LNB czy SANO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pytasz o LNB bądź Sano dla trzody, bydła, drobiu.

Ja dla trzody stosuję Sano, myślę że ich produkty nie są najgorsze. Ciekawą rzecz można zauważyć w reklamach Sano: kiedy świnie stają się nieopłacalne w topagrar nie pojawiają się reklamy z produktami dla trzody bo jak pogodzić ich slogan reklamowy: ZDROWIE ZWIERZĄT I ZYSK DLA HODOWCY przy obecnych cenach trzody..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerzuciłem sie z "Sano" na "LNB" ponieważ biore jakies 2 worki na 2 tygodnie dodatków do ospy dla "młodzieży" mam bliżej i wychodzi mi taniej bo biore mało ale przy obecnych cenach żywca to aż żal ospe robić bo tyle kasy idzie ze hoho ale teraz mam już mało świń a kupuje konie mam juz 1 ogiera i 1 kobyłkę i co tydzień odwiedzam targi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używałem i tego i tego ale powiem szczeze ze nie widziałem specjalnej róznicy, chociaz dodatki sano ładniej pachna i zwierzeta chetniej jedzą. ostatnio przeżuciłem sie na koncentraty i dodatki od weta który ma wytwórnie pasz i składem nie różni sie niczym od sano czy lnb a jest tansze i z dostawą do domu za grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tej chwili mam Ekoplon nie mam duzej hodowli ale nie mam różnicy w przyrostach i zdrowotności porównując do sano ,które wczesniej stosowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...