Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

A co? Pani Szczerbacka nie wyrabia się? Teraz szukaj zbytu, jak nikt nie chce kurczaka tak? A jak kroiła kasę i jaja były potrzebne, to nie waż się sprzedać poza umową ani sztuki! Znam te numery i życzę powodzenia.

 

 

Myślę, że w tej sytuacji nie tylko Szczerbacka się nie wyrabia, kicha jest wszędzie , ale jeśli ty współpracujesz z takim ZWD ,że wszystko schodzi na bieżąco to nic tylko zazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A po ile ci Dębica liczy pisklę i paszę ? Ja mam od nich pisklę po 0,90 zł

 

bo niemasz ceny gwarantowanej ja mam 2.6 brutto na jeden rzut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piskle 0.91 brutto pasze średnia cena 780 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Niemczech stwierdzono w poniedziałek pierwszy przypadek ptasiej grypy wśród ptactwa hodowlanego. Chodzi o siedem młodych kaczek, padłych na jednej z ferm w Bawarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

małopolska 2,5 - 2,6 brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja biorę paszę Animex-Pasze z Dębicy. I wychodzi mi drożej niż 780?

Piskle 0.91 brutto pasze średnia cena 780 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja biorę paszę Animex-Pasze z Dębicy. I wychodzi mi drożej niż 780? kiepski z ciebie negocjator!!!
Piskle 0.91 brutto pasze średnia cena 780 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za dwa grosze to jedynie możesz się ty sprzedac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ruch troche wiekszy. tuszka 3,6 zywiec 2,4 netto. w-mazury oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Złodzieje" z lubuskiego podnoszą cenę żywca. Płaczą strasznie i klną, ale dają

na dzisiaj z żywiec 2.40-2.45 netto, strasząc że przy najblższej okazji się zemszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Złodzieje" z lubuskiego podnoszą cenę żywca. Płaczą strasznie i klną, ale dają

na dzisiaj z żywiec 2.40-2.45 netto, strasząc że przy najblższej okazji się zemszczą.

A za co niby te k.u.t.a.s.y chcą się zemścić??? Tych wszystkich p.i.e.r.d.o.l.o.n.y.c.h. handlarzykow i ubojnistów , którzy pasą się na naszej krzywdzie pognał bym nago przez centrum W-wy , żeby cała Polska zobaczyła kto niszczy polskie drobiarstwo . A z hipermarketów byli by gnani w pierwszym rzedzie!!! To już zakrawa na kpinę; hodowca chce nawet nie zwrot kosztów , a oni mówią , że się zemszczą!!! S.K.U.R.W.Y.S.Y.N.Y - dajcie mi takiego co krzyczy , a będzie to jego ostatni krzyk . Póxniej już tylko bedzie grzecznie prosił!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do jasnej cholery!!!!!!! Zbierzmy się na jakimś stadionie w Polsce jak Świadkowie Jehowy bo przy takim burdelu to nas wykończą raz dwa.H O D O W C Y !!!!!!!!!! POWSTAŃCIE!!!!!!! To przecież Nasze pieniądze znikją.Nikogo innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzisiaj kolega ubojowiec w detalu tzn. min 20 kg. sprzedaje po 4,40 zł./kg. W piątek sprzedawał na tych samych warunkach po 3,90 zł./kg. Coś się zaczyna dziać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do jasnej cholery!!!!!!! Zbierzmy się na jakimś stadionie w Polsce jak Świadkowie Jehowy bo przy takim burdelu to nas wykończą raz dwa.H O D O W C Y !!!!!!!!!! POWSTAŃCIE!!!!!!! To przecież Nasze pieniądze znikją.Nikogo innego.[/quot e] to jest super pomysł że bysmy sie zebrali iwykończyli tych GNOI!!!!!!! bo nas wykończą a dużo już nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jest super pomysł, zacznijmy my ich RUCHAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo oni nas cały czas w (słowo zostało usunięte)a robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kiedy zdawałeś po 2.47 netto do Dębicy ? W tamtym tygodniu płacili 2.3 netto

 

Pan Łosiowski 2.30 Animex Dębica 2.47

netto czy brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ja (4,50) .......... zbliza sie!!!!! soryyy ubojnie i posrednicy przychodzi czas próby na was!!! koszty stale innne , i jeszcze innne ,i cos sie zepsuje , no i jeszcze cos czego nie sa w stanie zrozumiec konsumenci!!!

4 marca wam mówilem soryy ale troszke sie pomylilem NO I CO? a zobaczycie za tydzien !! wiecej ognisk ptasiej a cena coraz wyzej!! z jednego powodu, BRAK TOTALY ZYWCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OCH jestem taki fajny chyba zostane królem?!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak zorganizować takie spotkanie?Może wystarczy poruszyć związki jako takie które są i nic nie robią żeby dostać to wszystko do jednej paki hodowców.Tylko medialnie można zorganizować coś takiego.KAWSKI do roboty!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Duze ciezkie klódki do bram dla ubojni!! wyprzedaz po akcji zamkania kurników!!! rózne rozmiary , zwykle nierdzewne, gwarancja 6 miesiecy!!!sprzedam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

niechcieli wpierdalac po 4 00 zł wsklepach będą żarli po 8 00 zł troche mi szkoda tych konsumentów ale oni nas terz nie rzałują niewiedzą jakie mamy tyły. pozdrawiam chodowców negocjujcie ceny okolice kargowej wolsztyna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak zorganizować takie spotkanie?Może wystarczy poruszyć związki jako takie które są i nic nie robią żeby dostać to wszystko do jednej paki hodowców.Tylko medialnie można zorganizować coś ta za cene 1 80 dajmy popalic ubojniarzom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...