Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Bardzo mi przykro to mówi ale niestety niektórzy musz sobie odpuscic chów drobiu na dlugi dlugi czas . produkcja jest po prostu zbyt duza do zapotrzebowania i zadnymi (słowo zostało usunięte)a.m.i. i (słowo zostało usunięte)m.i tego nie zmienimy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kaza, ile płaci na dzisiaj Drobimex netto ? po ile pisklę ?

 

Uczucia hm .... nioespokojnie !!!!!

 

SZCZECIN -DROBIMEX

CENA W TYM TYGODNIU SPADŁA O 10 GR AKTUALNIE 2,70

CENY SREDNIE PASZ

TO ST- 840

GR 1 -820

GR 2-780

F 740 ZŁ

ROKOWANIA NA NADCHODZACY TYDZIEN TO DALSZA OBNIŻKA CEN NA 2.65

SŁABO OSTATNIO SYPIAM CHOLERA JASNA .........

Jak do tej pory płacili 2,80 to miałaś Amerykę!!! Co do obnizki to po informacjach o zamknięciu ruskich granic , jakoś chęć obniżania cen żywca mnie nie dziwi . Kolejny pretekst chociaż tak naprawdę to ostatnio i tak wielkie g.ó.w.n.o do ruskich wysyłaliśmy . To co tanie , a najwięcej mom-u . Cholerny handel .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A masz cenę minimalną gwarantowaną w umowie ?

 

Kaza, ile płaci na dzisiaj Drobimex netto ? po ile pisklę ?

 

Uczucia hm .... nioespokojnie !!!!!

 

SZCZECIN -DROBIMEX

CENA W TYM TYGODNIU SPADŁA O 10 GR AKTUALNIE 2,70

CENY SREDNIE PASZ

TO ST- 840

GR 1 -820

GR 2-780

F 740 ZŁ

ROKOWANIA NA NADCHODZACY TYDZIEN TO DALSZA OBNIŻKA CEN NA 2.65

SŁABO OSTATNIO SYPIAM CHOLERA JASNA .........

Jak do tej pory płacili 2,80 to miałaś Amerykę!!! Co do obnizki to po informacjach o zamknięciu ruskich granic , jakoś chęć obniżania cen żywca mnie nie dziwi . Kolejny pretekst chociaż tak naprawdę to ostatnio i tak wielkie g.ó.w.n.o do ruskich wysyłaliśmy . To co tanie , a najwięcej mom-u . Cholerny handel .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem zainteresowany zerknieciem na umowa o kontraktacje.Prosze o post z przykladem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ty kto ubojnia czy co ?

Jestem zainteresowany zerknieciem na umowa o kontraktacje.Prosze o post z przykladem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napiszcie jaka jest cena w Wielkoplosce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napiszcie jaka jest cena w Wielkoplosce

2.10-2.20netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od przyszłego tygodnia cena powinna drgnąć z 20 gr do góry.Trzymajcie ręke na pulsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Od przyszłego tygodnia cena powinna drgnąć z 20 gr do góry.Trzymajcie ręke na pulsie

W zasadzie to już na Kaszubach zaczynają pomalutku szukać i to ładnego dużego ptaka . W tej chwili bez szemrania 2,20 netto , ale faktyc znie myslę , że w okolicach 5-10 luty cena wzrośnie bo ptaka zacznie mocno brakować . Świerzego!!! naszego polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chodzę co chwilę i zaglądam na zbiornik z gazem i mnie skręca, bo mrozi jak na Syberii, a propan już prawie po 2 zł. za 1 litr (1 kg. gazu to już 4 zł.) Mieszalnie też stękają coś o podwyższkach 20-30 zł/tonę. Niech się to wreszcie skończy!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy ktoś się orientuje jak jest cena w

krakowskiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Paszarnie zarabiają ,ubojnie zarabiają ,hurtownie ,sklepy -wszyscy zarabiają na naszym produkcie tylko nie my.Myśle że na całej tej sytuacji najwięcej zarabiają hurtownie i to one duszą cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Paszarnie zarabiają ,ubojnie zarabiają ,hurtownie ,sklepy -wszyscy zarabiają na naszym produkcie tylko nie my.Myśle że na całej tej sytuacji najwięcej zarabiają hurtownie i to one duszą cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dużo kurników, ale małych, to zdrowsze kurczęta i smaczniejsze ,a pozatym małe jest piękne.!

Kiedys na 3 x 18 000 zarabialem mniej niz dzis dokladam na 1 x 60 000 szt.i bylo dobrze, nie stac mnie na dokladanie. Wieprzowina tania, euro slabe , pasza powinna byc po 550 a piskle po 0,55 zeby chodowac ale na to sie nie zanosi !!!! Mieszalnie podniosa ceny jak tylko wzrosnie cena zywca drobiowego to jest pewne . We Francji przeznaczono 6 000.000. euro na ratowanie branzy drobiarskiej a u nas kasa idzie tylko na swiecony drób wodny!!

Poza tym jest zbyt duza produkcja i tego nikt nie zmieni , zbyt duzy udzial kapitalu zachodniego i coraz wiecej U.S.A. która wdziera sie boczkami w drób i w wieprzowine !!!!!!!!!!! Trzeba COS z tym zrobic !!!! Ale mam watpliwosci czy to dobry adres?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

SMITCH FIELD FOODSS DZIALA I WAS ROZWALI A POZNIEJ TRZODZIAZY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam Wszystkich,

 

Nie dziwi mnie marazm i zniechęcenie wszystkich użytkowników tego portalu. Znam zagadnienie od podszewki- od strony hodowcy oraz od strony wytwórni pasz. Wiele branż na świecie dopada dekoniunktura. Co w takim razie należałoby zrobić??? Wziąć sprawy w swoje ręce. Dywersyfikować. Zająć się inną branżą. Ale wielu z was to półgłówki, którzy od dziada pradziada zajmują się hodowlą drobiu. Wstawić-sprzedać-dużo zarobić to wasze motto. Jeśli zarabiacie, kupujecie drogie samochody, nosicie złote łańcuchy i ubrania z metkami drogich producentów. Ale jesteście tylko burakami, ze złotymi sygnetami którytm nawet nie chce się dokończyć technikum. Macie pieniądze i pustke w głowie. Myślicie, że ktoś za was sprawi, że znów produkcja kurczaków stanie się dochodowa i snów zaczniecie trwonić pieniądze na drogie samochody, by po mszy szpanować jakimi jesteście cool gośćmi. Fe! Najpierw nauczcie się mówić i pisać po Polsku- barany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cena od przyszłego bądz jeszcze następnego tygodnia drgnie o jakieś 20-30gr takie są prognozy.To raz.Dwa to fakt ,że marzec i cały kwiecień to panika medialna związana z powrotami ptakow i zagrożeniem ptasią grypą i tu należy się spodziewać cen nawet poniżej 2zł.Jeśli jednak nic się nie stanie i ptasia grypa ucichnie to w maju czerwcu myślę że można liczyć na lepsze ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Wszystkich,

 

Nie dziwi mnie marazm i zniechęcenie wszystkich użytkowników tego portalu. Znam zagadnienie od podszewki- od strony hodowcy oraz od strony wytwórni pasz. Wiele branż na świecie dopada dekoniunktura. Co w takim razie należałoby zrobić??? Wziąć sprawy w swoje ręce. Dywersyfikować. Zająć się inną branżą. Ale wielu z was to półgłówki, którzy od dziada pradziada zajmują się hodowlą drobiu. Wstawić-sprzedać-dużo zarobić to wasze motto. Jeśli zarabiacie, kupujecie drogie samochody, nosicie złote łańcuchy i ubrania z metkami drogich producentów. Ale jesteście tylko burakami, ze złotymi sygnetami którytm nawet nie chce się dokończyć technikum. Macie pieniądze i pustke w głowie. Myślicie, że ktoś za was sprawi, że znów produkcja kurczaków stanie się dochodowa i snów zaczniecie trwonić pieniądze na drogie samochody, by po mszy szpanować jakimi jesteście cool gośćmi. Fe! Najpierw nauczcie się mówić i pisać po Polsku- barany.

Przyklad debila . któremu się wydaje , że jest najmądrzejszy i może pouczać hodowcow ubliżając i obrażając ich . Napiszę dosadnie i mam nadzieję , że do Ciebie ciulu to dotrze: w d.u.p.i.e byłeś i g.ó.w.n.o widziałeś . Czy myślisz , że hodowca brojerów ma pracować za darmo ? Czy obiekty i sprzęt kosztujące setki tysięcy złotych mają się zwracać po 100 latach? Zejdź głupku na ziemię . Jeżeli masz kompleksy finansowe i zazdrościsz drobiarzom tych ciężko zarobionych złotówek to napisz to otwarcie!!!! Taki wielce wykształcony Śmiechu warte!!! Co za (słowo zostało usunięte)!!! Skąd tacy się biorą!!! Twoja matka gdyby wiedziala jakim będziesz osłem pewnie by się wyskrobała . Zawsze to na przyszłość mniej kłopotów no i ludzkość by zyskała . Ale jak widzę ta zawiść i tak Cię dopadnie więc już zawczasu zamawiaj wizytę u kardiologa bo wiesz kolejki długie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sam ciulem jesteś. Jeśli taki skrupulatny jesteś to powiedz jakie są Twoje koszty produkcji netto (bez obsługi zadłóżenia). A jeśli chodzi o mnie to nie używam słów ogólnie uznanych za obelżywe lub niekulturalne i dlatego żaden admin na to nie reagował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wydaje mi się, że w tej Twojej d.u.p.i.e byłem i więcej widziałem od Ciebie. Możesz się upewnić zadając mi pytania. Widzisz to z perspektywy enklawy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sam ciulem jesteś. Jeśli taki skrupulatny jesteś to powiedz jakie są Twoje koszty produkcji netto (bez obsługi zadłóżenia). A jeśli chodzi o mnie to nie używam słów ogólnie uznanych za obelżywe lub niekulturalne i dlatego żaden admin na to nie reagował.
Cyt:"barany , półgłówki,buraki" to wg Ciebie słowa , które nie powinny nikogo obrazać .Ciekawe!!! No i poligloto , ortografisto od siedmiu boleści jak piszę się "zadłóżenie"? Ty chyba nawet zawodówki nie skończyłeś , a masz czelność wypowiadać się na temat wykształcenia innych??? Głupi h.u.j z Ciebie i tyle!!! Co do moich kosztów to g.ó.w.n.o Ci do tego . Tak na marginesie to ja zadłużenia nie mam . Za wszystko płacę gotowką , a konto w banku jest tylko oszczędnościowo-rozliczeniowe , jeżeli wiesz co to znaczy!! Wątpię!!! Spadaj z tego portalu i weź się za dokształcenie języka polskiego . Styl , interpunkcja , ortografia . Jak nie masz na słowniki to napisz koledzy drobiarze pewnie się zrzucą po kilka złotych , a jak bedziesz oszczędny to może też i na sygnecik zostanie . Może nie zloty , ale kto tam bedzie to wiedział bez sprawdzania!!!! Też sobie poszpanujesz !!! A co!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

HM HM

Za wszystko płacisz gotówką , to albo jesteś bardzo bogaty ( przy takich cenach kurczaka-zapłata gotówką), albo hodujesz ze 3 kurki n krzyż i całkiem przypadkowo znalazłeś sie na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chodzę co chwilę i zaglądam na zbiornik z gazem i mnie skręca, bo mrozi jak na Syberii, a propan już prawie po 2 zł. za 1 litr (1 kg. gazu to już 4 zł.) Mieszalnie też stękają coś o podwyższkach 20-30 zł/tonę. Niech się to wreszcie skończy!!!!!!!!

Chłopie weź idź po rozum do głowy i załóżcentralne ogrzewanie na miał. Gwarantuję zdrowsze dla naszych kundelków brojlerków i o wiele tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Toja miał dużo racji.W tej sytuacji wszyscy myślą że co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
HM HM

Za wszystko płacisz gotówką , to albo jesteś bardzo bogaty ( przy takich cenach kurczaka-zapłata gotówką), albo hodujesz ze 3 kurki n krzyż i całkiem przypadkowo znalazłeś sie na tym forum.

Te trzy kurki ti blisko milion rocznie! Ale niech będzie trzy kurki na krzyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...