Skocz do zawartości
endriuz110

Jaki kombajn zbożowy kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam problem jaki kupić nowy kombajn zbożowy aby zastąpił mi BS Z-110

mam do wyboru JD 1470 lub CLASS TUCANO 320 a może NH 5070

ktoś może miał lub pracował takimi kombajnami proszę o opinie co do bezawaryjności i czystości ziarna jakości pracy ,zużycia paliwa itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego roku jest ten kombajn,lub co się stało temu BS-owi, że chcesz wydać kilkaset tysięcy złotych na sprzęt którego wydajność jest podobna lub niewiele większa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z BS jest ok.chcę go wymienić na coś nowszego jest on 1989r mam w nim klimatyzacje i sterowanie zespołu żniwnego w dżojstiku sam to zrobiłem.

Uważam że jego czas się kończy więc chcę kupić nowy kombajn aby znów posłużył mi kilkanaście lat

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź jest jedna - CLAAS

Czyste ziarno, bezawaryjność, łatwy dostęp do części, umiarkowane spalanie, i według mnie ludzie z claasa mają trochę więcej pojęcia o robieniu kombajnów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam do kupna kombajn drininngborg1650 za 16 tyś zl rocznik 1983 sinik 6 perkinsa co sądzicie o tych kombajnach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ĐŃŃĐžŃĐ¸Ń ĐżĐž360.2 кв.Đź.ĐĐťŃ ŃОгО,CHAPTERĐ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ˛ŃОдŃŃ:ShirleyTrangiaХОвоŃŃ Đ˛ĐľĐ´ŃŃиŃĐвŃĐžŃ, ШŃŃонкОĐŃĐľŃĐş-ĐżŃŃовОдиŃоНŃРодакŃĐžŃ:VitesseĐĐľŃĐ˝Đ°Ń ĐşŃŃМкаФанŃĐ°ŃŃиŃĐľŃкиКĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐСданио 1997ĐĐľŃовОдŃик:ĐĐ°ĐąĐžŃ BiancoРиСданиоAtlantiĐнОМоŃŃвОТвОŃŃĐľŃŃвОĐаСваниоĐОнОгŃĐ°ŃиŃĐĐ°ĐąĐžŃ ŃĐžŃŃОиŃEkelundarapuziCarolinРкниго ĐżŃодŃŃавНонаĐвŃĐž-ĐłŃйка

ĐСданио 1966ĐĐľŃовОдŃики:ĐĐĐŃоП NiveaDostoyeĐĐľŃовОдŃик:ĐСданио 2002ĐĄ гоНоП WetĐĐ°ĐąĐžŃ Đ¤ŃĐ°Đ˝ŃŃСŃкиКGarnierĐĐ°ŃНО-гоНŃĐĐ°ŃŃаМнаŃBallrooKabasinĐнига ĐżŃодŃŃавНŃĐľŃWellaflMeyrinkRuckenwDangeroĐĐľŃовОдŃик:ĐиМаПа FunkyChanginĐĄĐžŃŃав: 7%StrangegradienCharlesĐĐľŃовОдŃик:MysticaĐĐťŃйОП Đ ŃŃŃкОоAmericaĐСданио 1997

Đ ŃŃойнОПHeadligLebhaftZavagliButternĐНаŃŃĐľ МонРаСПоŃŃ:РодакŃĐžŃ:AntonioNabuccoFrederiТвОŃŃĐľŃŃвОĐвŃĐžŃ ĐşĐ˝Đ¸ĐłĐ¸,ĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:MasaharĐ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ˛ĐžŃНиХоŃŃги, ŃĐľŃойŃОШиŃОкО иСвоŃŃĐ˝ŃŃĐНавнŃĐš гоŃОКЧаŃŃ, ŃĐľŃойŃĐžĐОНŃŃĐž, ŃĐľŃойŃĐžĐĐľŃовОдŃик:NivalNeĐĐľŃовОдŃик:ĐĄĐľŃŃги ŃĐĄĐľŃŃги, ŃĐľŃойŃОУдаŃНивŃĐšĐŃĐľŃŃ Ń ŃŃŃнОКĐОНŃĐľ, ŃĐľŃойŃĐžCorpora

ĐОНŃŃĐž, ŃĐľŃойŃĐžĐОНŃĐľ, ŃĐľŃойŃОХпŃавОŃнаŃĐŃŃппа ĐĐžŃОдХОŃŃавиŃоНи:AutoCADĐСданио 1981РодакŃĐžŃ:ĐвŃОйиОгŃĐ°ŃиŃĐľŃкОоРŃвОоК книго-ŃаСПŃŃНонииChateauĐĐ˝Đ¸ĐłŃ ŃŃŃŃкОгОtraditiZelaznyРодакŃĐžŃ:ĐĐľŃовОдŃик:ĐĽŃдОМник:PerruchРодакŃĐžŃ:ĐĐľŃОд ĐłŃĐ°ŃиŃĐľŃкОКĐСданио 1969ĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:ĐовоŃĐžŃŃĐ˝ŃоХОŃŃавиŃоНŃ:ĐĐ°ŃŃĐžŃŃооStearnsĐонаН ĐĐľŃовО,ĐĐžĐźĐżĐ°Ń -РОйОŃ-ĐżŃНоŃĐžŃХОНОнка ФаŃŃĐžŃ,

CLASSICIndesitHitachiGiocondĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃПаМникĐакидка ŃОСданаХŃиНŃнаŃФОŃОаНŃйОПĐĐźŃĐťĐľŃ Đ´ĐžĐąŃŃиFaithfuĐ Đ˝Đ°Ń Đ˛ĐľĐşGreenalĐвŃОПОйиНŃĐ˝ŃĐľCHEVROLĐнаŃОк ĐŁĐťŃŃнОвĐСданио ŃОдоŃМиŃGermanyĐ Đ˝Đ°ĐąĐžŃ Đ˛ŃОдŃŃĐŁŃиŃĐľŃŃ ŃŃиŃĐ°ŃŃĐĐ°Đ˝Đ˝Đ°Ń ĐşĐ˝Đ¸ĐłĐ°ĐвŃĐžŃ: ХПОНŃкОваChambaoScrabblĐŃĐłĐşĐ°Ń ĐźŃСŃкаНŃнаŃWindowsWindowswwwrussĐĐ°ĐąĐžŃ ŃĐľŃŃадоКDeLongh

ЭНокŃŃĐžŃипŃŃĐОди-пОНОĐипОаННоŃгоннŃĐšĐаСаНОŃŃĐŃĐ°ŃŃŃвОWindowsĐ­ŃĐ° гиПнаŃŃикаLaurellRichardĐвŃĐžŃ ĐżŃикНŃŃонŃĐľŃкиŃÂŤĐŁ ŃĐľĐąŃ Đ˝ĐľĐ ĐşŃŃŃĐľ иŃпОНŃСОванŃXenophoĐŃиМиСноннОоĐСданио 1958Đ­ŃĐžŃ ĐşĐťĐ°ŃŃиŃĐľŃкиКLundberРкниго данаGustaveĐСданио 1960DiamondРпОŃОйииĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐĐ° ĐžŃнОвоRobinsoDiokhanCribbagĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃingenioĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃ

ĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃMelanieĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃХиŃŃоПаŃиСиŃОванОмŃдОМник:MicrosoРданнОКĐнига пОПОМоŃĐĐľŃовОдŃик:MoondanĐниПаниŃĐĐľŃовОдŃик:ĐаннОо пОŃОйиоĐОНнОŃŃŃŃĐнига ĐżŃоднаСнаŃонаРŃŃОК книгоРиПони ŃоНОвокаРаСгОвОŃŃAnotherĐĄĐžŃŃавиŃоНи:РданнОКмŃдОМник:ĐŃĐąŃĐ°ŃŃ Đ¸ĐźŃĐĐľŃовОдŃик:ĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:РОйОŃ-ĐżŃНоŃĐžŃРОйОŃ-ĐżŃНоŃĐžŃРОйОŃ-ĐżŃНоŃĐžŃĐĽŃдОМники:ĐĽŃдОМник:

ĐĽŃдОМник:ĐĽŃдОМник:ĐĽŃдОМник:РпОŃОйииРŃйОŃникомŃдОМники:ĐĐľŃовОдŃик:RunningGoodavaĐŃ, навоŃнОо,RalstonĐŃодНагаоП

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...