Skocz do zawartości
zonk28

Regeneracja pompy wtryskowej.Gdzie najlepiej?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pytanko brzmi gdzie w Polsce najlepiej regenerują pompy wtryskowe? Są jakieś zakłady co są w stanie zregenerować pompe wtryskową by chodziła jak nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przylaczam sie do pytania kolegi zonk28, bo szlachetni pompiarze to powinni chyba do szkoly wrocic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka pompa i jakie okolice? W okolicach Krotoszyna jest kilku. W trzebnicy jest dobry ale nie wiem jakie pompy dokładnie robi napewno wszystkie po PRL-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nowa to raczej nikt niezrobi ja woże do Całki w Kaliszu jeszcze sie na nim niezawiodłem i niesłyszałemnegatywnych opini w mojej okolicy, ale tani niejest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do C-330 Kraków.Ciekawe czy jest pompiarz by ustawił pompe tak jak nowa z mielca.
Ciekawe czy jak by sie zawiozło do Mielca tam gdzie robia pompy wtryskowe czy bby zrobili ją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zabierzowie sa dwie solidne firmy,w krakowie tez jest pare ale nie wiem jak robia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w zabierzowie sa dwie solidne firmy,w krakowie tez jest pare ale nie wiem jak robia,
Nie za dobrze..........znam ten temat , gość czasami stoi z tymi pompami na giełdzie, na dobrego pasterza to też jak mu się uda..Lepiej robią już w Zawierciu na szkolnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...