Skocz do zawartości
kk

Jaki kombajn zbożowy kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

kolego a z którego roku ile nim kosisz rocznie?? tylko zboże czy i kukurydzę albo rzepak??? jaki silnik i jaka cena to taki kombajn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

class nie da ci tego co Bizon.

Polak pomyslał że do kabiny najmniej 2 szkrzynki browców;)

No i po 2 ta k.... która bierze człowieka przy naprawach bezcenna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
class nie da ci tego co Bizon.

Polak pomyslał że do kabiny najmniej 2 szkrzynki browców;)

No i po 2 ta k.... która bierze człowieka przy naprawach bezcenna.A za części zapłącisz kartą master card.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zaciekawił mni ten temat.Ja mieszkam w woj.Łódzkim,do koszenia mam ok.13-15 ha.Kilka lat temu kupiłem kombajn zawieszany do ciągnika,i muszę powiedzieć że kombajn,jak kombajn,sprawdzał sie w miare nieźle.Gorzej było z ciągnikiem,tzn.moja 60-ka dawała sobie radę dosć dobrze,ale trzeba było pilnować chłodnicy,ze dwa razy na dzień czyscić ją dosć dokładnie.Wreszcie wkurzyły mnie te czynnosci i kupiłem New Hollanda 1520.Zwinny,nieduży kombajnik o hederze 3,20m.Silnik czterocylindrowy Forda.Spala mi ok 8-9 litów na godzinę.Hektar "normalego"zboża "robi" w 1,10-1,20 min.Kosiłem nim do tej pory 3 sezony i na razie dolewałem jedynie paliwo do baku.

Podajniki,łańcuchy pasują od Bizona.Akumulator od Poloneza odpala kombajnik w największy mróz.Naprawde polecam taki sprzęt.Ciekawią mnie opinie innych użytkowników tego typu Maszyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...