Skocz do zawartości
piotrekKALIN

HAŁAS PRZY POMPIE HYDRAULICZNEJ W URSUS C-330

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie mam problem.Kupiłem nową pompę hydrauliczną wzmacnianą do Ursusa C-330 i po jej wymianie jak włączam pompę to mi coś tam rajgocze.Ale podnosi bardzo dobrze.tylko nie wiem czemu tak głośno pracuje-rajgocze.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam taką co głośno pracuje juz chyba z 2 lata , widać ten typ pompy tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert,ale u Ciebie też czuć drgania z boku,co się włącza pompę??To taki hałas jakby coś się nie zazębiało,omykało-ale podnosi elegancko.To tak musi być??? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie wiem czy tak ma być, ale mam tak samo jak ty i nic sie nie dzieje tylko ją słychać, skoro pompa przykręcona tryb na osi pompy osadzony w prawidłowy sposób nic wiecej nie zrobi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może hałas jest tryby na pośrednim kole jest tulejka w trybie która chodzić powinna lekko obracac śie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Janku pytałem się paru ludzi co kupili też te pompy z firmy AGTECH i każdy ma tak samo jak i ja.Więc już raczej nie będę tam kombinował-a teraz wydaje się jakby ciszej chodziła niż na początku.Ale dziękuję wszystkim za pomoc i Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podróby ,pewnie tak mają , najważniejsze ,że podnosi !! Miałem też taką w Zetorze głośna jak cholera i bez większych rewelacji w szybkości podnoszenia .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy podróba,ale mam gwarancję na 2 lata i już dużo ciszej chodzi niż wcześniej.A starą pompę miałem jeszcze dobrą,ale chciałem zmienić na wzmacnianą.No i to był dobry pomysł,bo nowa chodzi jak na razie elegancko i czuć jej siłę-niebo a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...