Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Kol. Biedronka - nie na forum , nie na forum , podeślij telefon to jakieś rzetelne info dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po ile kol. kupujecie L i S oraz O bo mam trochę do wzięcia ale cena mi nie pasi

dzięki pozdrawiam

 

średnio 5,5zł 1kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi krzyknął

0-0,47 a płaciłem 0,43

s-0,39 a płaciłem 1 lub 2 gr. mniej

L-0,36 czyli o grosz w górę

czy ktoś rzetelny może potwierdzić te ceny bo ja na razie nie ładowałem

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kolego czy zaliczam się do rzetelnych ale wczoraj wyjechało

O-0,46

S-40

1A-0,36

1B-0,33

2A-0,31

2B-0,28

razem 16 palet nie wiem czy to dużo czy nie ja jestem zadowolony

tym bardziej że gotówka do rączki i następny transport na piątek

ruch w detalu raczej kiepski ale w hurcie dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kujawiaczek, witaj w klubie rzetelnych forumowiczów, teraz jesteś jeden z nas prawda biedronko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam klaruję , że jak chcecie drożej sprzedawać swoje jaja (I producenci i hurtownicy) to o cenach piszcie nie na FORUM ,tylko przez sms - CAPITO - czy dalej nie dociera ???

Trzeba być ostatnim D. , żeby pisać prawdę na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiadam, że ceny w realu niewiele odbiegają od tego co tu niektórzy piszą. Fakt detal stoi choć to i tak z 80% tego co było kiedyś. Natomiast hurt i duży hurt przyjmie każde ilości co powoduje podbijanie cen: L-0,38 M-0,34 (w tamtym tygodniu bym się z takich cen śmiał, dziś się będę zastanawiał, a w następnym żałował, że po tyle nie kupowałem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numerek po to jest forum aby pisać ceny

ja dziś odmówiłem transport dużego a za m płace najdrożej 0,31 brutto a i poniżej 0,30 też kupuje.

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego Biedronko tyle placisz tam gdzie zawsze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś zakupiłem w następujących cenach

 

Małe jajko tzw. trójka-21groszy

 

klasa M-30.5 gr

 

Klasa L-36gr

 

Pozdrawiam hodowców którzy skaczą z cenami oraz krzyczą "gotówka albo brak towaru" , my handlarze po 15 grudnia będziemy krzyczeć Emka 25 groszy i przelew 21 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol.Gall niestety nie u prezesa zawsze z górki................. i dlatego na innych fermach ja mam z górki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś kupuje na przelew 7-14 dni a po świętach .................. 30 dni i transport na miejsce chociaż mam dziś ferme która jest przeciwieństwem Cz. i dlatego po świętach będę ja dopieszczał a te które dziś sprzedają skoczkom to i tak same zadzwonią bo skoczka nie zobaczą a wtedy.............. 30 dni i cena atrakcyjna.

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dziś kupuje na przelew 7-14 dni a po świętach .................. 30 dni i transport na miejsce chociaż mam dziś ferme która jest przeciwieństwem Cz. i dlatego po świętach będę ja dopieszczał a te które dziś sprzedają skoczkom to i tak same zadzwonią bo skoczka nie zobaczą a wtedy.............. 30 dni i cena atrakcyjna.

pa

 

 

 

biedronko popieram cię w stu procentach, dziś miałem przypadek na fermie gdzie biorę od dłuższego czasu jajko z 1pl i 2pl że cena 3-4 grosze w górę bo durnie naczytali się opinii na forum a tego ze ich jajko ma zaniżoną gramaturę i wkładane w starą wkładkę (śmierdzącą i brudna) to nie widzą,

jajko odmówiłem a i tak wiem że kupię je za tydzień za emke po 29 groszy bo sie przyblokują i na paszę nie będą mieli, nie mówię bo za ładny towar można zapłacić ale nie za jajko które zawożę na cukiernię a szef cukierni wyzywa ze brudasów nie chce i mnie odsyła, ja taki towar sprzedaje tylko na duży hurt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich hodowców idiotów nie zrobicie, powiem więcej, to już wy robicie się coraz bardziej śmieszni i żałośni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek ma już ponad 1000 wpisów i dlatego należy mu się szacunek i nowa ksywa BOGU tak jak w filmie a kto oglądał to wie jak się zakończył..............

co do jaj to każdy orze jak może wierzę że ktoś sprzeda m po 0,32 ale niech wierzą że ja kupuje w cenach o jakich pisałem.....................

p.s. czy może ktoś zliczał ile wpisów Bogu to obrazki ile to dowcipy i ile oprócz POCHWAŁ handlarzy takich jak pod moim adresem a ile to mądre przez duże M treści..........

pozdrawiam cię Bogu i napisz coś miłego o handlowcach mile widziany obrazek.

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

965393432e832f8d.jpg

 

Ależ się ubawię gdy na Sądzie Ostatecznym Pan Bóg zapyta:

Jak to kogucjjk, powołałem cię do życia, rozum ci dałem a ty zamiast go używać na Moją Chwałę kłamstwem i krętactwami się zajmujesz….

 

Ciągle wolny drogie Panie

PSL - Piwo Seks Latanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgryzłeś mnie Kolego Jajczarek, ehhh przyjdzie mi wrócić do mojej starej i skończyć życie jak w Madrycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...