Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

repo napisał:

MAGICZNAKURA napisał:

treść ogłoszenia:

treść ogłoszenia: SPRZEDAM JAJA KURZE z Ukrainy(L),21gr, ILOSCI TIRowe , transport gratis! TEL. +380688993725

ogłoszeniodawca: Olek adres: Kyiv

województwo/region: zagranica

telefon: +380688993725

te ogloszenie jest dobre chyba ktos szukal i mowil ze jaja z ukrainy sa jak yeti wszyscy mowia i nikt nie widzi tego jaja Cool Cool Cool Cool Cool

prosze podane na tacy Cool Cool Cool

znam tego gościa on handluje ziemniakami to jakaś podpucha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy a to na dowód http://agrobiznes.money.pl/ogloszenia/kupno-rlzne-ziemniaki-ukraina-zagranica-29871.ht

 

Znajomy mowil ze laduje ukrainca ziemniakami a kierowcy mowili ze co ktorys kurs wracają z jajem więc zaczyna to sie skladac w calosc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weterynaria nic nie zrobi ...... wystarczy .......

Skąd wiesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny:

M - 0,24

L - 0,26

Klient zadowolony, że tak tanio. Podobno obdzwonił parę ferm i już chcą M - 0,26 , L - 0,28 (powiedział po negocjacji) . Jakbym wiedział wcześniej to też bym podniósł. Piszcie ceny na bieżąco, żeby wszyscy mieli jednakowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema takich cen... i zejscia tez niema. ale zycze szczescia. i nie piszcie ze tu czy tam jest. byłem wczoraj na przetwórstwie i wiem kto tam wstawia i po ile płaca. i wiem po ile wszyscy krzykacze jajka sprzedają. widziałem faktury z piątku i poniedziałku. Jest (słowo zostało usunięte) totalna. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kolegi jajcoo ceny sa realne ale nie tych co pisza ze m-24 czy 26. chyba naprawde mikro hurt. taka cena chyba za wytłaczanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1b- 0.21

1a- 0.23

 

Ceny netto. Towar z mazowieckiego z okolic W-wy. Wystarczy trochę poszukać i towar sam się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możęcie sobie pisać 5 gr niżej a płacicie sami wiecie ile , a jak czytam takie idiotyzmy widziałem faktury to ....

Ceny realne L-ka 0,24 , M-ka 0,22 a i 2gr wyżej też wołają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołać może i wołają

ale realna cena zakupu za partię 28-30 pal to:

M - 0.20 do 0.21

L - 0.23 do 0.24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o kolegi jajcoo ceny sa realne ale nie tych co pisza ze m-24 czy 26. chyba naprawde mikro hurt. taka cena chyba za wytłaczanki.

 

Klient się trafił , to poszło. Tyle chciał zapłacić i tyle zapłacił. Tyle dostałem, dlatego napisałem

Kolego pisze się na wytłaczanki , a nie za wytłaczanki, bo za wytłaczanki to płacę dużo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Historyczny czas widze nastał kol.Biedronka ma wyzsze ceny jak kol.Jajczarek

Potwierdzam wpis cenowy kol. Jajczarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega obok w biurze powiedział mi że kol. Biedronka założył produkcje a kol. Jajczarek rozpoczął handel jajem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by wiele tłumaczyło ps.u nas do hurtu 1A-0,23-0,25 ,1B -0.21-0.23 itd szału nie ma ale towaru tez za duzo nie ma i całe szczęście bo wilgotność jak w tropikach... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś jajo umówione po 0,21 -m..... a tu tel od kontrahenta że producent mu przywiezie po 0,20 -m ...... i gzie tu jest brak jaja, gdzie te pustki... ta cena nigdy nie pójdzie przez takie zachowania hodowców...

przemysł 3.2 a więc niecałe 0,20 gr. za m

dobranoc ... bo się wkurzyłem na dobre .

p.s.

od jutra nie płacę więcej jak ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś jajo umówione po 0,21 -m..... a tu tel od kontrahenta że producent mu przywiezie po 0,20 -m ...... i gzie tu jest brak jaja, gdzie te pustki... ta cena nigdy nie pójdzie przez takie zachowania hodowców...

Drodzy producenci, wyładowujecie swoje frustracje na handlarzach a może zamiast tego powinniście wyładowywać je na tych hodowcach, którzy naprodukowali jaj za dużo i puszczają towar na rynek po bzdurnych cenach.

My handlarze nie jesteśmy w stanie dźwignąć cen do góry, jeśli Wy sami, zalewacie rynek bardzo tanim jajem.

Żeby cena była wyższa, czego naprawdę wszystkim życzę, MUSICIE OGRANICZYĆ PRODUKCJĘ !

Jak czytam wpisy Jajczarka o budowaniu nowych kurników, to mi ręce opadają. Budowanie nowych obiektów to jest Wasz przysłowiowy "gwóźdź do trumny".

Nie piętnujcie nas handlarzy za sytuację na rynku tylko tych, którzy ten tani towar "pompują" w ten rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ta M-ka za 0,20 to od pana B....z opcją "Tylko za gotówkę" ? Bo jeśli nie, to by znaczyło ,że desperatów nadal nie brakuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...