Skocz do zawartości
lubinekgd

DOTACJE Z UNI - 300 tys zł -DYLEMAT ODDAĆ RODZICOM ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Na wstępie chcę zaznaczyć że nie jestem jakiś złośliwy czy coś w tym rodzaju , ale chcę żebyście mi doradzili w trochę dziwnej sprawie. Niedługo kończę 18 lat i przysługuje mi 40 tys zł na założenie firmy i dotacja w wysokości 300 tys zł na jakiś cel. I tu jest trochę problem a mianowicie; moi rodzice już się napalili na te dotacje jak by to im się one należały( nawet nic się mnie nie pytali na ten temat czy się zgadzam czy coś) a nie mi, nie ukrywam że też mam jakieś swoje plany na przyszłość a jak wiadomo te dotacje są jednorazowe i tu właśnie się zastanawiam co zrobić? czy tak po prostu oddać te dotacje rodzicom czy powiedzieć ,że niestety nie mogę oddać bo ja chce z nich skorzystać za X czasu?? Wiem ,że to trochę głupie ale jednak jest to dla mnie ważne więc proszę o wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem, że z każdych dotacji trzeba rozliczyć się - czyli udokumentować na co przeznacza się środki pieniężne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonymou ma rację - co by to było gdyby wszyscy mogli sobie tyle kasy wziąć i przeznaczyć nie wiadomo na co i nie wiadomo kiedy . Trzeba wszystko mieć zaplanowane i rozliczone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Na wstępie chcę zaznaczyć że nie jestem jakiś złośliwy czy coś w tym rodzaju , ale chcę żebyście mi doradzili w trochę dziwnej sprawie. Niedługo kończę 18 lat i przysługuje mi 40 tys zł na założenie firmy i dotacja w wysokości 300 tys zł na jakiś cel.

 

A co to za działanie, że dają 300 na wstępie? O ile wiem to mikroprzedsiebiorstwa i różnicowanie dają dopiero po otworzeniu działalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...