Skocz do zawartości
Bart

Opinia o ciągnikach CASE - zapraszam do wypowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem chce kupić ciągnik ale nie wiem co wybrać waham sie miedzy Case a John Deere i proszę o pomoc bo nie wiem co mam wybrać i co się bardziej opłaca

 

/edit - Może byś przestał najpierw stosować duże litery do całej wypowiedzi? MOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Case to to samo co New Holland a jeśli tak to lepiej wybierz JD naprawdę dużo lepszu komfort pracy znam dwie osoby co mają i kilka NH i JD obaj uważają że JD jest o niebo lepszy a NH jak by mogli to by się pozbyli czym prędzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Case jeszcze nie tak dawno nie miało nic wspólnego z New Hollandem tylko nie wiem w którym roku CASE zostało łyknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o case to ich oryginalnym ostatnia seria byly MX... chyba do 2002 roku... mam case mx 110 z 98 roku i maszyna jest swietna i wiem ze jest to jeszcze oryginalny traktor case... pozniej sie polaczyli ale to juz ta najnowsza seria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam ciagnik case 1394 hydraschift z 88roku.mam z nim same problemy,jak nie sprzęgło do skrzynia itp...częsci są ale trzeba czekac nawet do miesiąca.remont skrzyni biegów kostowal tyle co władymirec w idealnym stanie ! odradzam kupno używanych ciągników tej marki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich posiadaczy. mam international ihc case 1055 czyli 6 cylindrów bez turbo lata 80. ciężko pali !!! wymieniłem filtry paliwa i powietrza, wyczyściłem sitko w pompce z prawej strony silnika i nadal ciężko pali.

 

czekam na rady i opinie posiadaczy takiego sprzętu

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj wymienić tulejki w rozruszniku, ja taki motyw miałem w MF i w 100% pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam interesuje sie zakupem ciagnika CASE JX 1100U jego moc to 100 KM a cena to 206000zl brutto czy ten ciagnik jest wart takich pieniedzy czy moze rozejrzec sie za jakims innym sprzetem w tym przedziale cenowym o takiej mocy

Prosze o opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy case MXXM 175 od 2 prawie 3 lat. calyczas tyra w lesie i odpukac bez awari(nieliczac drobnych usterek). pracyje z 2,5 tonowym rebakiem i jeszcez nic nie zerwal. goraca polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak macie kupić case to lepiej kupić NH a jak ktoś nie chce NH to lepeij JD cena ta sama za te same km tylko że ase przelicza według innej normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ale tu jest tyko kwestia wygładu bo ciągnik CASE i NEW HOLLAND schodzą z tej samej taśmy tylko mają inna maskę kolor New Holland z tym wyposażeniem co Case jest tyle tańszy że aż strach czym one się różnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzicie koledzy klucz do sukcesu to negocjacje, hehe w NH sie tyle nieutargujesz. case jest troche lepiej wyposarzony niz NH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś coś wie o case 745 jak się sprawuje i w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego z ładowaczem to

"troche zaniedbany wizualnie" dla mnie oznacza szajs bo jak ktoś nie szanuje ciągnika na zewnątrz to i w środku coś jest nie tak a poza tym to troche ciężko chodzi na szosowych potwierdza moja hipoteze na sto% jest do roboty skrzynia i przedni most bo jak pracuje z 190cm łyżką to ja nie radze

nie polecam tego ciągika a ogólnie ciągniki case z serji xl sa naprawde dobre i jeżeli jest w dobrym stanie to warto kupić oczywiście za rozsądną cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję instrukcji do Case MX 110. Bardzo pilne, proszę o pomoc. GG 5083509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś ma znajomość zagadnienia Dawid Brown - Case lata 1984-86

gdzie były montowane oprócz ciągników te silniki albo ich pochodzenie itp.

 

SZUKAM CZĘŚCI DO SILNIKA AD6/55 używanych lub nowych z wyprzedaży magazynu lub ewentualnie cały silnik (330002)

jeżeli ktoś jest w stanie służyć pomocą będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...