Skocz do zawartości
Bart

Opinia o ciągnikach CASE - zapraszam do wypowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

MA KOTS Z WAS MOZE INSTRUKCJE ALBO KATOLG DO CASE 5150???

 

Wejdź na stronę www.caseih.com

wybierz język (rejon) Australia wejdz w pozycję part i serwis izakładkę katalog wybierz symbol ciągnika powodzenia

Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje atrapę przednią zakrywającą akumulator w ciągniku international 856 xl jęsli ktoś ma do sprzedania to kupie proszę o kontakt 602 323 594 chyba że ktoś wie gdzie moge dostać coś tkiego to proszę o info na e - maila przemekg4@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy zamierzam kupić Case 5140 i mam taką małą prośbe do posiadaczy prosze podpowiedżcie mi na co zwrócić uwagę przed zakupem. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kolega niedawno takiego kupił i mówił ze mało który miał oryginalna instalacje EHR wiec na to zwróc uwage żeby nebyło jakiejs pajęczyny, a resczte to tak jak w każdym ciagniku, jak sprawdzic skrzynie nie wiem bo nigdy nie miałem z nim doczynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak każdy ciagnik i samochód pojedzie na opałowce tylko oczywiscie pierwszy gatunek nie jakies gów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie kupiłem Case 5140 ciągnik zarąbiście chodzi nie tak jak Zetor o tej mocy czy Ursus tylko mam małe pytanko jaki olej lejecie do tylnego mostu?

Bo z tego co wiem hydraulika most i skrzynie zalewa sie jednym olejem hydraulicznym. Tylko jakim bo słyszałem że jest tam orginalnie jakiś półsyntetyk. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo to posiadam instrukcje obsługi do Case 5120-5150 tylko w języku francuskim połowe dałem do tłumaczenia i niedługo będę ją miał. Instrukcja jest orginalna bo ciągnik miał 1 właściciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jakiegoś Casa??? Ciągniki warte uwagi??? Chcę kupić jakiś ciągnik ok 150-180/190 koni i nie wiem jaki. Do 75tys. doradźcie coś. Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję urzywanej zwolnicy do Case CS 78, ewentualnie Steyra M9078.

Proszę o kontakt www3www@wp.pl, 0661297961

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z CASE 5130 (wersja powershift)- zginęła jazda.

Niby wszystko jest w porządku, a ciągnik nie jedzie.

Czasami mu przechodzi i jest wszystko normalnie, a po kolejnym

uruchomieniu jazdy znów nie ma.

Może ktoś przerabiał już ten problem i coś mi doradzi.

Szukam też schematu instalacji elektrycznej i katalogu do tego ciągnika.

Mój adres; wiktor133@gazeta.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz rewers to zajrzyj do elektromagnesu może on padł..... byćmoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew!!!

Na ile to możliwe sprawdziłem elektrozawory (wysterowałam je obcym napięciem- wszystkie działają) , niestety jest ich wiele i podejrzewam , że niektóre działają parami(są sterowane modułem).

Nie mam schematu modułu ani instalacji elektrycznej , więc działam po omacku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam case 5120 po cofnięciu stanął i jak sie chce jechac do przodu tak chce ale staje i nie jedzie tak lekko kolami drgnie wiecie co to jest prosze o pomoc moze ma ktos ksiązke?mysle ze to sprzegło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bezpiecznikach 4 od polbiegow nie ma pradu wogole i nie sa przepalone.Co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze to ten duzy kwadratowy bezpiecznik albo tranzystor czy cos nie wiem jak to sie nazywa ale chyba odpowiada za cale biegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dla ludzi, którzy posiadają ciągnik case 1455 XL, 1255 XL lub inne podobne modele. Otórz kupiłem ciągnik case jakiś tydzień temu 1455XL, facet, a dokładniej handlarz mówił mi, że sprzęgło mu się ślizga na większych biegach, ale po chyba jest poprostu jakiś automat, który automatycznie zmienia przełożenie i ma się wrażenie że sprzęgło się ślizga. I tu moje pytanie jak ten dziwny mechanizm sprawuje się w polu, przy dużym obciążeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widze że mamy podobne problemy ale razem sobie może coś pomożemy. Ja mam 5140 i jeśli chodzi o połówki to zjebista sprawa ale żeby działały. U mnie też ciągnik staje jak zaczne sie nimi bawić ale przetłumaczyłem instrukcje i okazało sie że trzeba przestrzegać kilka spraw TZN: olej powinien byc półsyntetyczny hydrauliczny ( ja leje Fusza ), jeśli wam swieci taka pomarańczowa kontrolka to po jezdzie znajduje sie ona po lewej stronie taki wykrzyknik jeśli ona swieći to znaczy że macie zapchany filtr hydrauliki ja tez mam nie zminiłem bo jest drogi, orginał Case 450 zł i to co jeszcze wyczytałem to przed kazdą pracą musi troche pochdzić zeby miał odpowiednią temperature jeśli coś jeszcze to gadajcie na wzajem sobie pomagamy jak wymieniamy swoje poglądy Mam orginał istrukcje obsługi ale po francusku. A jeśli chodzi o katalog to zerknijćie na 1 strone na początek tam jest adres schemat budowy i instalacji elektrycznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem case i sprzedalem. wlasnie byla ta skrzynia hydra shift i sie to psuło. bylo to wygodne ale nie do roboty w polu. kilka godzin popracowal i nie chcial jechac. kupilem nowego mtzta i przynajmniej nie siwieje. nigdy wiecej case !!! a mialem 1394

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...