Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam; jaka jest cena małych cieląt w wadze od 55 ,75 kg ( byczków ) w różnych regionach polski , proszę o informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie południowa wielkopolska od gospodarza kupisz od 700zł za HF do tygodnia. Większe odpojone po 800zł. Żarłoki od 1000zł. Za kolorowe nie mięsne ceny zaczynają się od 900zł do 1300zł. Handlarze ze 200 chcą więcej. Najczęściej przywożą przez novexim albo z gospodarstw gdzie muszą brać jak leci na kg. Niby od 12zł za hf a kolorowe od 15zł. Ale od nich nie dowiesz się prawdy. O mięsnych nie piszę bo to już inne stawki. Wiem że simentale tygodniowe 1400zł z gospodarstwa na zapisy chodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie południowa wielkopolska od gospodarza kupisz od 700zł za HF do tygodnia. Większe odpojone po 800zł. Żarłoki od 1000zł. Za kolorowe nie mięsne ceny zaczynają się od 900zł do 1300zł. Handlarze ze 200 chcą więcej. Najczęściej przywożą przez novexim albo z gospodarstw gdzie muszą brać jak leci na kg. Niby od 12zł za hf a kolorowe od 15zł. Ale od nich nie dowiesz się prawdy. O mięsnych nie piszę bo to już inne stawki. Wiem że simentale tygodniowe 1400zł z gospodarstwa na zapisy chodzą.
północna wielkopolska tak samo . handlarze z mazur po 700 przywiozą cielaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś jakieś kontakty z północno wschodniej polski gdzie można by kupić większa ilość albo nawiązać stałą współprace z kilkoma gospodarstwami interesują mnie kolorowe bądź mięsne nie hf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ale kto pyta nie błądzi może akurat się coś znajdzie bo wolałbym prosto z gospodarstwa kupować niż od pośredników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na wsi tak jest rolnik rolnikowi to już tak nie chętnie sprzeda a jak juz to chce dużo dużo wiecej niż dostanie od chandlarza, a chandlarze dobrze się maja napewno lepiej niz nie jeden mały rolnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...