Skocz do zawartości
Dramster

Powitanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to moja pierwsza wizyta na forum, więc postanowiłem się przywitać. Jeżeli jest taki wątek, to przepraszam za dublowanie, ale nie widziałem. Jestem

Damian z Siedlec. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem nowy na forum. Szukam osób które by chciały wynająć domki na sylwestra. Znalazłem ciekawą oferte w wieżycy . Bardzo fajne gdyby zgrala się jakaś 10 osobowa paczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Ania i szukam dobrej firmy, która wypozycjonuje moją stronę. najlepiej firmy z radomia lub okolic. Chciałabym wszystko na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to najdelikatniej mowiac krypto-reklama i wydaje mi sie ,ze juz nikt na wiekszosc postow w wielu dzialach nie da sie nabrac.

coz, za to im placa i trzeba sie bardzo starac zeby te posty wygladaly na wpisy zwyklych uzytkownikow, maja szczescie ze tu nie ma zadnej "wladzy" bo juz dawno by byli zbanowani a posty usuwane jak na kazdym szanujacym sie forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mnie "wnerwiał' pochwała" (akceptacja) teoretycznie nie winnych kłamstw.Sądzę że reklama powinna być szczera i rzetelna a nie podszyta fałszem.Inaczej to będzie strzał w "kolano".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zapraszam na inne forum

wraz z kolegami staramy się jako tako panować nad takimi reklamami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...